Wpis z mikrobloga

Jaki jest najdroższy flakon, jaki kupiliście na ślepo i czy był to udany zakup?
U mnie to będzie... to zależy w sumie xD bo teoretycznie jest to odebrany dziś Mugler A\*Men Pure Havane za 206 polskich złotych. Aczkolwiek chyba nie mogę tego nazwać blind buyem - znam i uwielbiam zarówno podstawową wersję A\*Mena, którego trochę DNA jest w Pure Havane, jak i Chess Club, który jest klonem Pure Havane. Gdyby więc wziąć to pod uwagę, to najdroższy zupełnie w ciemno będzie Rasasi Daarej za 72 zł. To już niezbyt imponująca kwota, ale jestem z niego zadowolony, bo parametry ma na mnie potężne, a sam zapach jest przyjemny.

A jak u was?


#perfumy
  • 47
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WujekAtom: uwielbiam gourmandy. Na razie przetestowałem na łokciu i otwarcie petarda, środek taki trochę niezbyt, a jak się ułożył na skórze to jest spoko. Jutro albo pojutrze zarzucę globala to będę więcej wiedzieć
@jastrzabnakonarze: Limon Verde i Herba Fresca też chciałem kupować w ciemno patrząc na skojarzenia które u ludzi wywoływały te zapachy (odpowiednio gin z toniciem i mojito), ale po doczytaniu że mają słabą trwałość wolałem najpierw pójść w
@Marmite: no z tą trwałością różnie bywa. Limon Verde siedzi na skórze u mnie dobre kilka godzin, na koszuli która zostawiłem w pracy w szafce czułem z bliska po dwóch dniach. Dla mnie bomba. Herba Fresca bardziej ulotna. Czekam na cieplejsze dni żeby #!$%@? konkret globala i zobaczę jak to z nimi jest w normalnych, bojowych dla swiezakow, warunkach ;-)
@Minishcap: myślę że sam potrafisz rozróżnić skrajne przypadki i nie jest tu potrzebne ustalanie sztywnych reguł od ilu ml się liczy a od ilu nie. Chyba nie powiesz mi że jak ktoś kupuje blind buyem 100 ml dla siebie to to jest taka sama sytuacja co kiedy ktoś kupuje 100 ml bo wie, że na 90 ml z tego już ma deklaracje mireczków?
@WujekAtom: strzeliłem globala dzisiaj i powiem tak: otwarcie jest fenomenalne. Po paru minutach wjeżdża trochę zbyt mocna skóra a korzenne nuty gdzieś giną. Potem skóra się uspokaja i jest już bardzo przyjemnie, aczkolwiek jestem trochę zawiedziony przewagą skóry nad nutami korzennymi (na fragrze ktoś pisał że ma 2 wersje, jedna w której czuć bardziej nuty korzenne i druga gdzie dominuje skóra - chyba dostałem tę drugą). Projekcja wydaje się być całkiem