Wpis z mikrobloga

Dziewczyna, z którą poleciałem do Japonii jest już przeszłością. Postanowiłem więc po raz kolejny sięgnąć po #tinder. Wczoraj sparowało mnie z pewną dziewczyną. Zainteresowana sztuką, głównie kinematografią. Pogadaliśmy ze dwadzieścia minut o niej właśnie i tym, czym się zajmuje, po czym uznała, że jestem "bardzo interesujący" i chce się spotkać na kawie i ciastku (według niej o sztuce powinno rozmawiać się twarzą w twarz). Przyjąłem zaproszenie pisząc, że wolny w tym tygodniu jestem tylko w środę i czwartek, i czy odpowiada jej jeden z tych dni, czy może później. Napisała, że wstępnie środa i dogadamy to dokładnie na następny dzień, żebym do niej napisał wieczorem.

Tak też zrobiłem.

I Chryste Panie w marcepanie.

Strzeżcie się 29-letniej Joanny z #wroclaw.
Methelin - Dziewczyna, z którą poleciałem do Japonii jest już przeszłością. Postanowi...

źródło: comment_1582654918j6HjYeiY7Z3DhCgkAJpG7E.jpg

Pobierz
  • 163
@invictus-: Znalazłem w miarę fajny opis w internecie to przytoczę:

Osobowość borderline, czyli tak zwana osobowość z pogranicza lub pograniczne zaburzenie osobowości, to zaburzenie polegające między innymi na niestabilności nastroju, zaburzeniach tożsamości oraz poczuciu niespełnienia i pustki. Dysfunkcja ta charakteryzuje się przewagą uczuć negatywnych, lękiem przed odrzuceniem i porzuceniem oraz rozczarowaniem, nieumiejętnością budowania stabilnych relacji z innymi ludźmi, szczególnie relacji intymnych oraz niespójnym wizerunkiem "ja".