Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
invictus-

invictus-

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2746
  • Znaleziska 214
  • Mikroblog 2532
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 27
dendii
dendii
przedwczoraj, 21:01:58
  • 2
Mielcarski bez problemu ten strzał ymbape by obronił

#mecz
dendii - Mielcarski bez problemu ten strzał ymbape by obronił 

#mecz

źródło: 1000024246

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- przedwczoraj, 21:04:24 via iOS
  • 0
@dendii: To samo pod nosem sobie mowilem xDD Wspanialy arbiter, bramkarz, mowca, wodzirej.
  • Odpowiedz
Pearson
Pearson
Pearson
przedwczoraj, 20:36:05
  • 24
Ale ten sędzia ma cojones, oby częściej nam sędziował #mecz
Pearson - Ale ten sędzia ma cojones, oby częściej nam sędziował #mecz

źródło: IMG_5722

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- przedwczoraj, 20:42:33 via iOS
  • 5
@ali_baba: No ma zajebiste, Mielcarski tak sie zesral ze do teraz o karnym marudzi…
  • Odpowiedz
invictus-
invictus- przedwczoraj, 20:39:29
  • 2
Potwierdza sie zawsze ta reguła … Nie strzelasz - dostajesz. Przy lepszym wykonczeniu powinno byc teraz 2:1 do Senegalu #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avirant
avirant
przedwczoraj, 20:28:01
  • 20
Ten co chce jakieś komisje powoływać XDD

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- przedwczoraj, 20:31:08 via iOS
  • 2
@avirant: Chłop zwariował
  • Odpowiedz
invictus-
invictus- przedwczoraj, 20:28:31
  • 3
Dramat komentarz Mielcarski, nie posraj sie z tym karnym bo kuponik pewnie nie wchodzi i z karniaczkia by chcial przepchac… #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- 15.06.2026, 05:06:36
  • 22
K---a chlop piec sekund po zostaniu mistrzem skrecilby kark hit #ufc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gabapentyn
gabapentyn
15.06.2026, 05:07:41 via Wykop
  • 3
@invictus-: cały on XD kocham jego potykanie się o własne nogi
  • Odpowiedz
exaylel
exaylel
exaylel
15.06.2026, 05:15:44 via Wykop
  • 0
@invictus-: większe obrażenia miał z tego lądowania niż z walki xD
  • Odpowiedz
invictus-
invictus- 15.06.2026, 04:45:58
  • 3
Ale jechanka, bylem tu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- 11.06.2026, 20:52:29
  • 3
Ta „nic nie umnkie dzięki technologii”… a RPA mialo miec rozny na poczatku meczu a glowny dal od bramki to k---a VAR utkany na p-----e siedzial #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FunkyMonkey
FunkyMonkey
21.03.2026, 22:53:42
  • 4
Mam jeszcze Kizo vs Arab

#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- 21.03.2026, 22:56:20 via iOS
  • 2
@FunkyMonkey: xDDD odpalaj
  • Odpowiedz
invictus-
invictus- 21.03.2026, 22:33:09
  • 18
Jasny c--j w życiu bym nie pomyślał ze Linkiewicz bedzie tak walczyć… a ona yś yś yś i idzie jak przecinak. Na UFC widzialem duzo nudniejsze walki kobiet #famemma #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzegor9
grzegor9
grzegor9
21.03.2026, 22:35:37 via Wykop
  • 5
@invictus-: ona by nie jednemu chłopu w-----a
  • Odpowiedz
madziabesos
madziabesos
21.03.2026, 22:03:33
  • 15
K---a ale groteska xD ten tańcuje, tamten leży
#famemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- 21.03.2026, 22:05:52 via iOS
  • 1
@madziabesos: piękny r--------l tam jest dzisiaj xD
  • Odpowiedz
invictus-
invictus- 21.03.2026, 21:51:56
  • 11
Co oni dzisiaj wyprawiają na tym mikrofonie xD Sztos, a Najman gość jest złotousty #primemma #famemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus-
Autor
21.03.2026, 21:58:48 via iOS
  • 0
Ta, Kaniowski mu co chwile szpile daje a Najman kontruje :D :D
  • Odpowiedz
invictus-
invictus- 21.03.2026, 21:00:03
  • 7
Ale sztos dzisiaj z tym Najmanem na mikrofonie, najlepszy element tej gali dzisiaj xDD #primemma #famemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- 06.09.2025, 20:46:50
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paweloskiwloski
paweloskiwloski
06.09.2025, 20:50:29 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Szarodziej
Szarodziej
06.09.2025, 20:51:39 via Wykop
  • 1
@invictus-: Dali z nimi bailamos i polecili w bailando ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
invictus-
invictus- 12.07.2025, 20:05:59
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu
12.07.2025, 20:10:17 via Wykop
  • 0
@invictus-: sianos nie wsadzil palca tylko normalnie cios zadal.
  • Odpowiedz
invictus-
invictus- 30.11.2022, 21:29:51 via iOS
  • 4
Podziękowanie dla Arabii, jutro na obiad duży na cienkim ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mfalme_Kitunguu
Mfalme_Kitunguu
26.11.2022, 15:27:01 via Android
  • 28
Ku chwale ojczyzny! #mecz #mundial #reprezentacja
Mfalme_Kitunguu - Ku chwale ojczyzny! #mecz #mundial #reprezentacja

źródło: comment_1669476421p8jHvbV8H1k2WaUOls5eBk.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- 26.11.2022, 15:33:07 via iOS
  • 0
Ku chwale
  • Odpowiedz
Mrukszachowy
Mrukszachowy
Mrukszachowy
26.11.2022, 14:26:58
  • 10
Straszni ci Arabowie, potwornie ściemniaja. Na powtorkach ewidentnie wychodza symulacje, a sedzia aptekarz nie chce za to karać.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- 26.11.2022, 14:28:53 via iOS
  • 0
Czemu aptekarz xd
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
26.11.2022, 14:03:20 via iOS
  • 21
#mecz dla potomnych. Możecie sobie obrażać Czesia jak chcecie, dla mnie to najlepsza sytuacja grupowa za mojego życia, a to moje mistrzostwa świata numer 5
miki4ever - #mecz dla potomnych. Możecie sobie obrażać Czesia jak chcecie, dla mnie t...

źródło: comment_1669471413ENbzWytfun5LJssOGzymVK.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

invictus-
invictus- 26.11.2022, 14:06:21 via iOS
  • 5
Tylko ze reszta grupy jeszcze nie grala ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
invictus-
invictus- 25.11.2022, 13:34:59 via iOS
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.10.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.09.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking