Wpis z mikrobloga

@cherrz: Ustawienia - Bateria - Kondycja baterii. Jeżeli bateria nie jest gotowa na szczytowy pobór mocy, to tak się dzieje. Poza tym każdy Iphone zwalnia jeżeli narazisz go na wysoką temperaturę
  • Odpowiedz
@cherrz: mój stary iphone 7 miał właśnie 80%, było napisane że jest gotowy na szczytowy pobór mocy ale już zauważalnie zwolnił. No i bateria 80% to już jest śmietnik, bardzo słabo trzymała. W sumie kupiłem go jako nowy i po równo 2 latach miał te 80%, dużo używam i na mój użytek po 2 latach bateria jest kaputt. Jeśli chcesz się ładować w jakiś z drugiej ręki to szukałbym coś
  • Odpowiedz
@cherrz: baterii nie wymieniaj, koszt wymiany w serwisie na oryginał to ponad 500 zł, na nieoficjalną bym nie wymieniał - koszt jest mniejszy ale to nie są oryginalne baterie (nikt nie ma dostępu do oryginalnych części poza oficjalnym serwisem). Różne opinie krążą o tych zamiennikach. Raz super, a raz że do dupy. Ja bym nie ryzykował, jak będzie już telefon ledwo dawał radę to go sprzedaj albo wymień na oryginał,
  • Odpowiedz
@cherrz: niemożliwe, zapodaj jakimś linkiem w wolnym czasie bo aż nie wierze, a ktoś mnie ostatnio właśnie pytał o wymianę baterii. Wiem że w 2018 była akcja serwisowa wymiany za coś koło 170 zł i wtedy widziałem że pierwotna cena to ponad 500. Chodziło o ten "skandal" z obniżeniem wydajności telefonu czy coś i Apple zrobiło globalną przecenę na wymianę baterii.
  • Odpowiedz
@cherrz: dobra oddaje honor, właśnie zerknałem na iSpot - faktycznie masz racje. Dobrze wiedzieć, zawsze jestem już mądrzejszy;) sorry za sianie dezinformacji
  • Odpowiedz