Wpis z mikrobloga

Dzisiejszym obiektem będzie Samsung Avila. Gdy spojrzymy na niego, to ciężko stwierdzić, że telefon może być przestarzały - w końcu mamy całkiem duży ekran, łączność z internetem, aparat, muzykę. Jednak gdy tylko zagłębimy się w jego „możliwości”, to odkryjemy, jego funkcjonalność przez 10 lat zdecydowanie się zmniejszyła.

Jest to pierwszy wpis z serii #retrochallenge, miałem wiele pomysłów na niego, lecz finalnie zabrałem „coś” z każdego pomysłu. Krytyka i sugestie bardzo mile widziane. Na następny wpis postaram się skorzystać z innej formy. Tymczasem zapraszam do wpisu:

Link do wpisu: https://pokazywarka.pl/retrochallenge-avilla/
(użyłem pokazywarki aby móc umieszczać zdjęcia w tekście)

#retrochallenge #retro #telefony #retrocomputing #gimbynieznajo #nostalgia
programistaNie15k - Dzisiejszym obiektem będzie Samsung Avila. Gdy spojrzymy na niego...

źródło: comment_1582563865eQbI3ZOZ48XIKogh1c3zBM.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (375)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @TheWatcher @Vadzior @bazylo @martuch @Qtavon @wespazjon @lionkiel @FreeRiderr @ampap @matt_PL @defkor @krzysztof-bilinski @norbi111 @alelis92 @Efilnikufesin @jodzi @DynPydro @kanciak12 @modzelem @Saute @Gabishi @shymon-kardash @jaco666b @tunowy @Bulosiek @kamil_snk @steven44 @Pitzonik @d601 @belie @Axoi @Patrykm @DamianooTrucker @Marmlw @NoMoneyNoFun @CryNetWorker @PotatoZiemniak @EmilianSzwaja @
  • Odpowiedz
@Saute: Taaaaaak, te dwa telefony to było największe gówno jakie mogło być, Aleee....

Chyba to były pierwsze dotykowe smartfony na które było stać typowego kowalskiego
  • Odpowiedz
LG do tej pory nie nauczyło sie w telefony xD


@Ciemnogrod: W sumie nauczyło. G2 z niesamowicie małymi ramkami jak na swoje lata, G5 z modułowym systemem, G8X z dwoma ekranami, V10/V20 z małym ekranem nad głównym, ThinQ ze świetnym wzmacniaczem audio. Nie są popularni, nie wszystko robią super ale "nie nauczyli się" to bzdura.
  • Odpowiedz