Wpis z mikrobloga

@FiglarzStalin: nie odpisywanie na messengerze to ignorowanie? xD serio, to jest najgorszy rak XXI wieku, wiadomosci. Laska chce miec kontakt "przez caly czas", to nie jest normalne i zdrowe wg mnie, nawet wrecz szkodliwe i toksyczne. Kazdy powinien miec czas dla siebie, a rozmawiac powinni jak sie spotkaja, przynajmniej jest o czym. Ja osobiscie tez odpisuje raz na kilka godzin, bo jak jestem zajety to mam gdzies telefon, ale ostatnie
  • Odpowiedz
laska mówi co czuje, bo tak się robi w dorosłym związku,


@arteria: w dorosłym związku rozmawia się z drugą osoba twarzą w twarz, a nie załatwia sprawy na fejsbusiu.
  • Odpowiedz
@arteria bo facet tak zareagowal, mając na uwadze to jak napisała dziewczyna. Nie da się skomentowac tej sytuacji nie biorąc pod uwagę obu wypowiedzi, wszyscy Ci jadą o to samo a Ty na siłę będziesz bronić swojego zdania gdzie totalnie nie masz racji chowając się tym, że Cie to nie śmieszy. Zastosowalas typowo damska logikę bo jedziesz po typie totalnie olewając to co zrobiła laska
  • Odpowiedz
  • 0
@arteria w rzeczywistości też od razu rzucasz obelgami i wyzywasz ludzi od debili? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja tylko tobie dobrą radę chciałem dać ale ok (,)
  • Odpowiedz