Wpis z mikrobloga

@Maseuko: nie wiem jak tam socjal w Polsce, ale taka samotna matka w UK leci na samą górę w kolejce po mieszkania socjalne. A gettoizacji nie ma - dawno już wymyślili, że zamiast budować osiedla dla ćpunów i samotnych matek to przy każdej inwestycji się przeznacza kilka lokali na mieszkania socjalne. Potem mieszkasz x lat, czekasz na dogodny moment kiedy miasto dla tych z "zasiedzeniem" ogłosi znowu, że mogą wykupić mieszkania
@motaboy: ajenci żabek są na tym bardzo często na minusie. To jest interes dla ludzi niekumatych których właściciel całej sieci rucha, nakłada z dupy kary, organizuje im promocje na towary takie, że ajent więcej płacić za to w hurcie właścicielowi żabki niż potem klient płaci w sklepie...

To tak w ramach ostrzeżenia gdybyś jej kiedyś pozazdrościł i sam chciał kiedyś żabkę otworzyć
To tak w ramach ostrzeżenia gdybyś jej kiedyś pozazdrościł i sam chciał kiedyś żabkę otworzyć


@konradk: A coś ty! W życiu. Nie mam ochoty bawić się w sklep. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maseuko: Znam laskę, która prowadząc dwie franczyzy Żabki, mając dziecko dostała mieszkanie socjalne. Jak to zrobiła - nie mam zielonego pojęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@motaboy: Bo mieszkania socjalne w pierwszej kolejności są przyznawane tym którzy pracują i mają dochody pozwalające na opłacenie czynszu i opłat.
"Genialny" sposób prześmiewczo opisany może co najwyżej pomóc w zdobyciu miejsca w domu samotnej matki/ojca.