Wpis z mikrobloga

@Benize: Dzisiaj scrollując IG natrafiłem na profil znajomego Oliwerka z #techbaza, przez co mój nastrój spadł do poziomu średniej oceny mojej mordy przez loszki, czyli 1/10.
Gośc był takim typowym #bananowyoskarek, więc zawsze gadał tylko o #plodnajulka, które wyhaczał na imprezach, albo o gadżetach, które dostawał od ojca prawnika. A więc owy Oliwerek dzisiaj pochwalił się na instagramie swoim dniem, który wygląda mniej więcej tak:
rano, już o 8 Oliwer wrzucił zdjęcie swojego BMW 330 xdrive, które otrzymał (wg poprzednich postów) od swojego ojca za zdanie 2 roku prawa
ale to dopiero początek dnia Oliwerka.
Otóż już o 10 zauważyłem nową fotę, oczywiście była to selfie z gronem julek (9-11/10) z prawa,
widać było jak prawdziwy życiowy #wygryw wzbudza pożądanie wśród kobiet.
Dla takiego #przegryw -a jak ja, te 2 godziny z życia Oliwerka starczyłyby aby wyleczyć swą mentalną stuleje i na lata zapełnić swój fapfolder, jednak dla prawdziwego #chad to dopiero wierzchołek puli wygranej loterii genetycznej. Otóż świeżo po wykładach, pojechał na modną siłownie Exumagym, gdzie spędził pewnie z 1h
w towarzystwie trenera personalnego, który zgarnia pewnie w 1 dzień moją wypłatę z #januszex za rzeźbienie ciał Oliwerka i jemu podobnych.
Po treningu oczywiście fota z ciałem jak dzieło fidiasza ( #pdk ) i nasz bohater może pochwalić się kolejnymi fotami i tym razem również filmikami.
Szybki podjazd na osiedle deweloperskie, skąd odebrał kolejną w tym tygodniu julkę i nasz bohater może wyruszyć na weekend za granicę.
"W drodze do Pragi" wrzuciła filmik owa julka, do której się dziś uśmiechnął los i przez 2 dni może poczuć na swoim ciele zwycięskie geny Oliwerka, żeby w tygodniu pochwalić się wrażeniami dzisiejszej nocy z innymi julkami. Droga do Pragi nie zajęła naszej parze zbyt wiele czasu.
Nagrania julki jak oliwerek wykorzystuje potęgę samochodu ojca, szybko znalazły się na IG. Przecież mając auto jak policyjni tajniacy i znajomości ojca Oliwerka, nikt nie odważy sie
wjechać na lewy pas, co wykorzystuje Oliwerek jadąc ponad 200km/h przez większość trasy.
Po dojechaniu do modnego hotelu 5* możemy zobaczyć jak młodzi i piękni królowie życia relaksując się w lokalnym spa.
Ale oczywiście największa zabawa nie zostanie, w przeciwieństwie do pozostałej reszty dnia, udokumentowana.
Podczas, gdy ja i mi podobni, będziemy spędzać czas na tagu #przegryw, nasz oliwerek będzie odbywał wieczorną sesję treningu cardio. Ale nie będzie to oczywiście odbywać się w hotelowym pokoju. Kiedy on będzie wylewał drogiego szampana na śliczne i jędrne ciało Julii w hotelowej wannie, my, przegrywy też będziemy mogli wylać, ale co najwyżej harnasia, przez nasze upojenie alkoholowe a gdy Oliwerek wypuści z siebie swoje geny na twarz swojej weekendowej wybranki, my też możemy wylać swoje płyny ustrojowe, ale na pościel podczas oglądania zdjęć aktorek o które zawsze pyta nasz kolega.
Jak widzicie dobre geny powodują wspaniałe życie już na starcie a takie spierd0lone jak moje nie powinny być przekazywane dalej.
Poniekąd się nie dziwię p0lka że nawet nie chcą ze mną gadać, bo tak jak samice innych gatunków, chcą tylko rozwoju najlepszych genów i eliminację słabych.
Także z moim upośledzonym ryjcem -1/100 nie mam na co liczyć w relacjach damsko-męskich i muszę pogodzić się z byciem czarodziejem do końca życia.
#wysryw #blackpill #antynatalizm #zalesie #chad #normictwo #warszawa
  • 9
@Benize: przecież większość z jego wygrywu wynika nie z ryja a z hajsu starego
Weź się w garść zostań programistą 15k to też bd miał sportową furę, weekendy za granicą i trenera personalnego i bd mógł na to wyrywać loszki
Ale nie lepiej narzekać i dalej #!$%@?ć w januszexie
@Benize: czyli uważasz że jak koleś chodzi na siłownie, ma auto za 50-100k i stać go na wyjazd autostradą do Pragi z np Wrocławia to osiągnął jakiś niemożebnie wielki sukces bo np w średniowieczu ludzie nie jeździli do Pragi i nikt nie ćwiczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)