Wpis z mikrobloga

Dołączę swoje trzy grosze do tej niby afery z moim udziałem i @BloodyMassacre26
Od razu mówię,co zrobiliście mi,a w szczególności @BloodyMassacre26,wystalkowując jej profil na FB,to tego nie podaruję!
Wmawiacie sobie,że Bloody mną gardzi,robiąc fotomontaże i manipulacje rozmów prywatnych,a prawda jest zupełnie inna.
Twierdzicie,że Bloody jest ulana,brzydka i gruba, skoro przy jej wzroście ma prawidłową wagę(BMI w górnym zakresie normy)
W wielu kwestiach Bloody ma całkowitą racje,ale wy zakrzyczacie,że wasza racja jest najważniejsza hurr durr itd.
Stworzyliście tag #bloodymassacre26,żeby bardziej ją wkurzyć i znienawidzić
Dystrybujecie jej zdjęcia i dane osobowe mimo jej wyraźnego sprzeciwu
Piszecie na jej temat takie bzdury,że można się za głowę złapać typu w sobotę ujeżdżałam murzyńską knagę, a jeśli nie w tę sobotę to w piątek za tydzień,lecę na chada,mam konto na portalu randkowym gdzie poznałam chada który mnie wyruchał i uciekł,miałam 9 różnych knag w sobie itp.
Na temat tej afery można wymienić jeszcze więcej takich dzikich twierdzeń i głupot,którzy tworzą tylko ci z #przegryw

I teraz najważniejszy punkt programu: Mnie i Bloody uznajecie nas za parę,mimo iż nawet się osobiście nie znamy!
Sam broniąc ją zostałem uznany jako "spermiarz i białorycerzyk",normalnie xD , o grozo jeszcze nazywają mnie dzbanem miesiąca,kolejne xD
Moja konkluzja jest taka,że naprawdę nie macie poczucia wstydu oraz honoru i godności człowieka oraz posuwacie się do desperackich kroków,żeby uprzykrzyć życie zupełnie niewinnej osoby. Odstawcie neta i wykop i idźcie się leczyć,potrzebujecie tego jak tlenu!
@BloodyMassacre26 to nie #p0lka,tak kończę swój wpis
Tfu na was,drodzy przegrywy!
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #s----------e #p0lka #blackpill #redpill
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spl97:

Rozpowszechniając zdjęcia czy to moje czy twoje czy lasek z tindera pokazują że nie mają ani wstydu ani honoru.

@Nudziarz-Spokojny to apogeum bo nie dość że kłamie jakoby wczoraj się dowiedział o moim stopniu inżyniera a wie to od x miesięcy to jeszcze wywołał mnie w swoim poście i zabronił, wrzucając na czarno, komentowanie pod
  • Odpowiedz