Wpis z mikrobloga

Dołączę swoje trzy grosze do tej niby afery z moim udziałem i @BloodyMassacre26
Od razu mówię,co zrobiliście mi,a w szczególności @BloodyMassacre26,wystalkowując jej profil na FB,to tego nie podaruję!
Wmawiacie sobie,że Bloody mną gardzi,robiąc fotomontaże i manipulacje rozmów prywatnych,a prawda jest zupełnie inna.
Twierdzicie,że Bloody jest ulana,brzydka i gruba, skoro przy jej wzroście ma prawidłową wagę(BMI w górnym zakresie normy)
W wielu kwestiach Bloody ma całkowitą racje,ale wy zakrzyczacie,że wasza racja jest najważniejsza hurr durr itd.
Stworzyliście tag #bloodymassacre26,żeby bardziej ją wkurzyć i znienawidzić
Dystrybujecie jej zdjęcia i dane osobowe mimo jej wyraźnego sprzeciwu
Piszecie na jej temat takie bzdury,że można się za głowę złapać typu w sobotę ujeżdżałam murzyńską knagę, a jeśli nie w tę sobotę to w piątek za tydzień,lecę na chada,mam konto na portalu randkowym gdzie poznałam chada który mnie wyruchał i uciekł,miałam 9 różnych knag w sobie itp.
Na temat tej afery można wymienić jeszcze więcej takich dzikich twierdzeń i głupot,którzy tworzą tylko ci z #przegryw

I teraz najważniejszy punkt programu: Mnie i Bloody uznajecie nas za parę,mimo iż nawet się osobiście nie znamy!
Sam broniąc ją zostałem uznany jako "spermiarz i białorycerzyk",normalnie xD , o grozo jeszcze nazywają mnie dzbanem miesiąca,kolejne xD
Moja konkluzja jest taka,że naprawdę nie macie poczucia wstydu oraz honoru i godności człowieka oraz posuwacie się do desperackich kroków,żeby uprzykrzyć życie zupełnie niewinnej osoby. Odstawcie neta i wykop i idźcie się leczyć,potrzebujecie tego jak tlenu!
@BloodyMassacre26 to nie #p0lka,tak kończę swój wpis
Tfu na was,drodzy przegrywy!
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent ##!$%@? #p0lka #blackpill #redpill
  • 30
  • Odpowiedz
@Spl97 ano i ten twój kolega blódmasakra czy jakoś tak - też #!$%@?. Idźcie z takimi wysrywami na 4chan albo inne gówno dla niedojebow zamiast zasmiecac Mirko :) pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Spl97: Swiat na tym nie straci, niech se jest sama skoro jej tak dobrze, na swiecie sa miliardy innych kobiet. Tak samo jakbyś lesbijce chcaił na siłe zmienić orientacje, jej nie przepowiesz ze sa faceci spoko, ma swoje przekonania i bedzie w nich tkwic bo cos tam w przeszlosci sie wydarzylo z tego co kojarze
  • Odpowiedz