Wpis z mikrobloga

Do Polski należy sprowadzić 1mln kobiet z Ameryki Poludniowej a kosztami obarczyć polskie kobiety. I to jest to co naprawi demografie a nie żadne 500+ i okradanie polskich mężczyzn.

#przegryw #blackpill ##!$%@? #codziennyblackpill #stulejacontent #bluepill #redpill #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #mgtow #logikarozowychpaskow #p0lka
D.....7 - Do Polski należy sprowadzić 1mln kobiet z Ameryki Poludniowej a kosztami ob...

źródło: comment_1582309150mjkNfKyOF41dOnTeWCJmvB.jpg

Pobierz
  • 41
@DDD777: oj tak. Tylko mysle ze przegrywy moga sie troszke zalamac. W ameryce poludniowej sex traktowany jest jako zabawa,przyjemnosc i nie ma rozroznienia na plec. I kobiety tam maja wiecej partnerow seksualnych niz ich polki. W pierszej kolejnosci to polacy musza zmienic myslenie i nie robic z sexu sanctum czy innego cyrku. Jak bylem w brazyli to tam na kazdej imprezie brazylijczycy mowili mi zeby brac sie za brazylijki zobacz jakie
@wisyrr: to ze jest wiecej mezczyzn niz kobiet to jest inna sprawa. My jestesmy mocno przesiaknieci kosciolem, konserwatywnym mysleniem i "normami" . Problem jest szerszy - sami siebie ograniczamy, tworzymy steorotypy zachowan ktore sa "normalne" a ktore nie. Zamiast pozwolic zwyczajnie byc soba, nie zamykac sie w kategoriach mezczyzna powinien byc taki i taki, zachowywac sie w okreslony sposob byc "twardy" i kobieta wedlug definicji co moze co nie moze- Dac
@DDD777: Polityk, który postulowałby przyjęcie 100 000 wenezuelskich uchodźczyń uciekających przed nędzą miałby minimum 10% poparcia :) wiadomo, że to nie jest możliwe w obecnym świecie, ale wg mnie taka migracja to najlepsze co mogłoby się obecnie zdarzyć nudnemu polskiemu społeczeństwu. Poważnie to byłby sukces multikulti na każdej płaszczyźnie i mówię to jako od dawna zajęty mężczyzna :)
W ameryce poludniowej sex traktowany jest jako zabawa,przyjemnosc i nie ma rozroznienia na plec


@biceps35: Przepraszam, ale burdele brazylijskie to nie cały kraj, to są bardzo bogobojni ludzie, a co do wypowiedzi, jak umawiasz się z dziewczyna, to spoko że cię chłopak zapina? Brak płci? Lecz się
oj tak. Tylko mysle ze przegrywy moga sie troszke zalamac. W ameryce poludniowej sex traktowany jest jako zabawa,przyjemnosc i nie ma rozroznienia na plec


@biceps35: Współczesna rodzina latynoamerykańska #!$%@? się dominacją mężczyzny, pana domu. Kobieta jest uległa, podporządkowana mężowi, jej rolą jest zaspokajanie go seksualne, dbanie o niego i dom. Patriarchalny model jest ugruntowany tak mocno, że zdarzają się przypadki uniewinnienia zabójcy swojej żony, gdyż to właśnie ona winna była nieokazywania
co Ty tworzysz w swojej wyobrazni, he ? Nie jestem gejem a jakbym byl to co Ci do tego,


@biceps35: Ale nie unoś się, jeden raz w dupe to nie część rowerowa, nakreśliłam Ci stosunek bogobojnych mieszkańców Ameryki Południowej do roli kobiety, a to kim tam się czujesz to mam w d***
Ty mowisz o asertywnosci kiedy boli Ciebie inna orientacja seksualna ? :D


@biceps35: Mnie nic nie boli, powtarzam zaakceptuj swoją, i nie wpierdzielaj jej w inne kultury, nawet w lewicowej wikipedii piszą o tym traktowaniu kobiet