Wpis z mikrobloga

Dobra k---a. ZROBIĘ TO.

Od poniedziałku będę miły dla #rozowepaski w realu i na wykopie. Oczywiście bez żadnych podtekstów.

Przez cały j----y miesiąc będę robić to, czym obecnie się brzydzę tj. puszczanie p0lek w kolejkach, pomaganie im w noszeniu różnych rzeczy po schodach, otwieranie drzwi itp., no co tylko się nawinie (do granic możliwości oczywiście).
Nawet specjalnie się do tego przygotuje (fryzjer, codziennie ładne ciuszki, ogolony ryjec i takie tam).
Jak tylko trafi się okazja, to będę im pomagać na różne sposoby.

Ciekawe jestem, czy chociaż jedna z nich w realu powie słowo 'dziękuję' bez patrzenia z pogardą lub nie będzie próbować nadmiernie wykorzystać mojej dobroci na swoją korzyść.
Postaram się co tydzień zdawać relację z różnych wydarzeń, jeśli będą.
Dodam, że pracuje w stolicy i codziennie dojeżdżam komunikacją miejską, więc co i rusz powinna się trafić jakaś okazja.

To będzie moja próba.

Będę k---a skrupulatnie liczyć każdy incydent, każdą prośbę i jeśli % tych 'normalnych' reakcji będzie poniżej 10, to k---a szykujcie się na taką wojnę na wykopie, jakiej jeszcze nigdy tu k---a nie było.

Przysięgam na święte tagi #przegryw #redpill #blackpill i #mgtow

#relacjedamskomeskie #oswiadczenie #prawdawyjdzienajaw #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gownowpis #wyzwanie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anonimizator69: Wiem, ale wielu ludzi pod nimi pisze "loszki to coorvy" "kobieta i p0lka można stosować zamiennie" a najgorsi są ci, którzy do losowej różowej na wykopie, która jest nawet miła i kulturalna, piszą "ha tfu na ciebie p0lko". Nawet laska ktora jest normalna jest wrzucana do jednego worka ze szmatami.
  • Odpowiedz
  • 1
@BloodyMassacre26 Cóż, w każdych środowiskach są trolle i jakieś fanatyczne osobniki. W dodatku od kilku lat, w różnych mediach jest promowany model mocno niesprzyjający mężczyznom o białej karnacji lekko to ujmując, co nie pomaga w zwalczaniu takich zachowań.
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: ja co do was spod tagu #przegryw mam jedną teorię. A mianowicie przyciągacie do siebie ludzi, którymi wy sami jesteście. Jakoś ludzie na poziomie nie mają problemów z prostakami, osobami bez kultury albo mało inteligentnych, roszczeniowych. Biorąc pod uwagę wasze wpisy widać, że wy macie styczność tylko z takimi, w tym z różowymi. Warto może krytycznie spojrzeć na siebie, a dopiero później mieć legitymację do obrażania innych.
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: w tym sensie, że jesteś przekonany, że te kobiety nie będą dla Ciebie miłe. a normalnym jest podziękowanie i uśmiech za przytrzymanie drzwi, no nie wiem, zdarza się tego dużo i chyba tylko przez przeoczenie mogło się zdarzyć, że nie byłam wtedy przynajmniej grzeczna. to samo moje znajome, to naturalny odruch.

a najlepsze jest to, o czym mam wrażenie spora część mężczyzn zdaje się nie mieć pojęcia, że jak
  • Odpowiedz
@Anonimizator69 ale po c--j masz sztucznie być miły, puszcza się kogoś w kolejce czy pomaga z czymkolwiek czy nawet wpuszcza z podporządkowanej zupełnie bezwiednie jak akurat widzisz sytuację I masz czas, ochotę i nastrój żeby to zrobić a nie na siłę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anonimizator69: ciekawa jestem wyników. Ja jestem z natury miła i pomagam ludziom, w miejscu w którym mieszkam od 1.5 roku zawsze przytrzymam drzwi od windy, pomogę babci z siatkami, porozmawiam z panią listonosz czy starszą kobietką ze sklepu ma dole, zauważyłam że ludzie z którymi miałam jakikolwiek kontakt sa bardzo mili i odpowiadają mi tym samym. A O miłych niebieskich (taki powiedzmy do 40 lat), to już w moim wieżowcu
  • Odpowiedz