Wpis z mikrobloga

Dobra #!$%@?. ZROBIĘ TO.

Od poniedziałku będę miły dla #rozowepaski w realu i na wykopie. Oczywiście bez żadnych podtekstów.

Przez cały #!$%@? miesiąc będę robić to, czym obecnie się brzydzę tj. puszczanie p0lek w kolejkach, pomaganie im w noszeniu różnych rzeczy po schodach, otwieranie drzwi itp., no co tylko się nawinie (do granic możliwości oczywiście).
Nawet specjalnie się do tego przygotuje (fryzjer, codziennie ładne ciuszki, ogolony ryjec i takie tam).
Jak tylko trafi się okazja, to będę im pomagać na różne sposoby.

Ciekawe jestem, czy chociaż jedna z nich w realu powie słowo 'dziękuję' bez patrzenia z pogardą lub nie będzie próbować nadmiernie wykorzystać mojej dobroci na swoją korzyść.
Postaram się co tydzień zdawać relację z różnych wydarzeń, jeśli będą.
Dodam, że pracuje w stolicy i codziennie dojeżdżam komunikacją miejską, więc co i rusz powinna się trafić jakaś okazja.

To będzie moja próba.

Będę #!$%@? skrupulatnie liczyć każdy incydent, każdą prośbę i jeśli % tych 'normalnych' reakcji będzie poniżej 10, to #!$%@? szykujcie się na taką wojnę na wykopie, jakiej jeszcze nigdy tu #!$%@? nie było.

Przysięgam na święte tagi #przegryw #redpill #blackpill i #mgtow

#relacjedamskomeskie #oswiadczenie #prawdawyjdzienajaw #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gownowpis #wyzwanie
  • 34
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: Nie uda ci się. Może i powiedzą "dzięki" no ale to jeszcze nawet troche pogardliwie albo jeszcze bardziej to zaakcentują, jakby były księżniczkami i "mi się to należy, przecież jestem kobietą, to po co mam się wysilać, by mu szczerze podziękować?!" A jeszcze tego dnia wróci ruchać się z chadem 215cm, szczęka 1000N i 10-pak na klacie, mimo, że nic dla niej szczególnego nie zrobił.

Daruj sobie. It was over
  • Odpowiedz
Będę #!$%@? skrupulatnie liczyć każdy incydent, każdą prośbę i jeśli % tych 'normalnych' reakcji będzie poniżej 10, to #!$%@? szykujcie się na taką wojnę na wykopie, jakiej jeszcze nigdy tu #!$%@? nie było.


@Anonimizator69:

Aha, i te 10% normalnych kobiet ma cierpieć w wojnie z tobą, bo pozostałe okazały się szlaufami?
Ja nie dziekuje tylko wtedy, gdy przepuszcza mnie w drzwiach jakiś ciapaty, bo nie wiem w jakim języku mam powiedzieć.
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: Wy jestescie #!$%@? jacys, przeciez skad mozecie wiedziec, ze nie mowia dziekuje - jak nie wychodzicie z piwnicy? Mi jak sie zdarzy przepuscic kobiete, to mowi normalnie dziekuje i sie usmiechnie, ale to Wy jestescie jacys #!$%@?, przegrywy xd
  • Odpowiedz
  • 2
@BloodyMassacre26 Zakładam, że te normalne kobiety i tak już mają jakiś partnerów, bądź mogą się zaliczać do tych, które nie przejmują się jakimś wpisem przypadkowego typka na portalu ze śmiesznymi obrazkami. W innym wypadku niestety takie są reguły gry.
  • Odpowiedz
  • 4
@BloodyMassacre26 Zakładając, że w 90% będę źle traktowany czemu mam na to nie reagować? Te 10% wtedy, to nie będzie 'wszystkie', a jedynie jakiś mały ułamek całości. Nie dam sobą pomiatać tylko dlatego, że jakaś głupia #!$%@? tak sobie życzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@BloodyMassacre26 A czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Pytasz dlaczego 'wszystkie' będą źle traktowane, więc odpisałem (tutaj wstaw mój poprzedni komentarz). W innym wypadku zakładam, że wtedy rzeczywiście bezpodstawnie je szkalowałem. Pasuje?
  • Odpowiedz
  • 1
@BloodyMassacre26 Widzisz i tu Ci odpowiem tak. Znaczną część wpisów i memów tworzę w oparciu o własne doświadczenie z kobietami. Zdażyło mi się spotykać z loszką, która zakumplowała się z typiarą, która odbiła jej chłopaka po spotkaniu się ze mną nawet.
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: Eh :/

zdaję sobie sprawe ze są szmaciska, ale ltiości, to nie powód by obrażać wszystkie kobiety.
Faceci też mają swoje za uszami, czemu nikt nie narzka ogólnie na ludzi, że są #!$%@?, tylko najbardziej na kobiety?
  • Odpowiedz