Wpis z mikrobloga

@Czarna_Eminencja: wez pod uwage ze tu polowa odpowiedzi jest od kolegow Twojej corki :) przeciez szlachta nie pracuje, od tego sa rodzice dla nich. A potem rosna takie mentalne gowniarze i majac po 20 lat nie potrafia samodzielnie zyc. Niestety wypowiedzi powyzej potwierdzaja, ze nasila sie trend w Polsce znany z zachodu, gdzie mlody czlowiek nie potrafi samodzielnie zyc, wyprowadzic sie z domu, zyje na garnuszku mamusi bo tak wygodniej i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Amerykanski-Naukowiec: lol, jak mo pokażesz gdzie tak napisałem to ci przyznam racje. Dodam że pół roku byłem śmieciarzem w holandii więc nie zarzucaj mi taki rzeczy bo mi cosnienie podnosi
@Wobbuffet: kuriozum to to że dzieci nie widza swiata po za ekranem laptopa i smartfona, a jak poprosi sie je o cokolwiek to robia to z grymasem a nawet wyrzutem, nauczenie obowiazkow i organizacji tez jest moim zadaniem jako rodzica
Obowiązki i nauka pierwsze, przyjemności potem


@Czarna_Eminencja: A potem się dziwić że mamy kraj zapieprzających niewolników xD

a to juz inna sprawa, bo zmywarka chodziła non stop, tzn. 3 talerze i kubek i jeb, chodzi. I tak z dwoch obecnych przebiegów zmywarka się nie wyłączała, no bo jak zmywarka chodzi to rodzice "się nie przyczepia"

Jesteś jak komunista, bohatersko tworząc i rozwiązując problem nieznany w innych systemach ( ͡° ͜
ale nie trzeba sprzątać codziennie żeby było czysto, no bez jaj. Masz zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne?


@Galvay: podejrzewam, że sprzątanie to nastawienie zmywarki, przetarcie blatów, nastawienie robota do odkurzania i umycie podłogi. Wszystko zajmuje łącznie ok. 10 minut.