Wpis z mikrobloga

@Czarna_Eminencja: pamiętam jak moim obowiązkiem było odkurzanie raz w tygodniu ale mama raz stwierdziła że minimum 2 razy w tygodniu trzeba bo inaczej nie ma to sensu. Wynegocjowałem nową stawkę kieszonkowego i odkurzałem 2 razy/tydzien :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@chonakawe: no bez jaj, to jak moja zona ma sie czuc jak codziennie gotuje dla wszystkich ? Albo jak ja się czuje no bo halo! codziennie robię zakupy i zarabiam pieniądze na np jej ciuchy/wypady ze znajomymi itd. no coś za coś.
  • Odpowiedz
@chonakawe: Nie rozumiem, czego tu nie rozumieć :D Podejrzewam, że nie wszyscy też gotują codziennie, nie wszyscy piorą, prasują, nie wszyscy wyprowadzają psa. Każdy jest oddelegowany do jednej czynności i to jest własnie podział obowiązków...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zygmunt90: tu chodziło o to że ja mówie że to zajmuje max 30 min, a ona na to że lepiej wynająć ukrainke po 25 za 1/2 godz. No bo przecież 500 na sprzątaczkę od kuchni to nie są ogromne sumy XD a ona nie będzie musiała sprzątać.

Od razu mi się przypomniały słowa z kabaretu jakiegoś, o kandydatce na prezydenta

"....odkąd tato poszedł do więzienia żyliśmy w nieludzkich warunkach z
  • Odpowiedz
@Czarna_Eminencja: No nie wiem, może pomagajcie matce/żonie w przygotowaniu posiłków? Może zamieniajcie się obowiązkami? Może wysyłajcie córkę po zakupy? Może niech ogarnie sobie jakąś prace weekendową żeby miała na ciuchy/wypady ze znajomymi i nie była od was aż tak zależna?
  • Odpowiedz