Wpis z mikrobloga

@hehexdlollmao: proste pytanie dlaczego dziecko jako domownik ma jakies obowiazki? to nie jest normalne pytanie. zwykle dzieci z wiekiem przejmuja coraz wiecej obowiazkow, ucza sie przy tym szacunku do czyjejs pracy. to norma, dlaczego w ogole zadajesz takie pytanie?
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: Chodzilo mi raczej o to, ze mlodzi ludzie zostaja z rodzicami w domu bo im sie nie chce wyprowadzic, wymaga to od nich jakiegos wysilku, checi rozwoju. Taki trend wystepuje np w Wielkiej Brytani, Francji, w USA. Czasami sa to ludzie ktorzy nie pracuja, nie ucza sie, nie rozwijaja sie, zyja z rodzicami i maja 30, 40 lat. Mysle, ze w Polsce jednak wiekszosc zyje z rodzicami bo ich
  • Odpowiedz
Mysle, ze w Polsce jednak wiekszosc zyje z rodzicami bo ich zwyczajnie na wyprowadzke nie stac.


@mitsue: no tak, bo w USA czy UK domy to za darmo rozdają. Wiekszosc anglikow nie dostanie kredytu sensownego domu, chyba ze na rudere albo kawalerke.
  • Odpowiedz
Taki głupi wiek


@Czarna_Eminencja: To tak jak w przypadku większości wykopków. Nawet ostatnio jakiś mirek napisał, że jego starzy traktują go jak opiekunkę do młodszego rodzeństwa i jakieś 3/4 komentarzy było o tym, żeby się wyprowadził xD No ale ze słynnego "zmień pracę i weź kredyt" to już podś#!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Royal_Email: Nie twierdze ze tam nie wymaga to wysilku, jednak czesciej jest to bardziej mozliwe niz w Polsce. To potwierdza fakt, jak wielu mlodych Polakow wyjechalo za granice i tam potrafilo sie usamodzielnic, gdzie niestety w Polsce nie mieli tej mozliwosci.
  • Odpowiedz
Chodzilo mi raczej o to, ze mlodzi ludzie zostaja z rodzicami w domu bo im sie nie chce wyprowadzic, wymaga to od nich jakiegos wysilku, checi rozwoju. Taki trend wystepuje np w Wielkiej Brytani, Francji, w USA. Czasami sa to ludzie ktorzy nie pracuja, nie ucza sie, nie rozwijaja sie, zyja z rodzicami i maja 30, 40 lat.


@mitsue: na wschodzie Europy jest więcej tzw. NEETów (Not in Employment, Education
NieRozumiemIronii - > Chodzilo mi raczej o to, ze mlodzi ludzie zostaja z rodzicami w...

źródło: comment_1582304259C4U4YFWTUovJybB5gC7uvE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Czarna_Eminencja: Ale mnie wkurzyły odpowiedzi niektórych Wykopków, ale potem sobie pomyślałam, że niepotrzebnie, bo pewnie są w wieku podobnym do Twojej córki. Dobrze, że macie podział obowiązków w domu, wszystkim to ostatecznie wychodzi na dobre.
  • Odpowiedz