Wpis z mikrobloga

@Czarna_Eminencja:
Poza tym twoja córka dobrze zauważyła, że sprzątaczka zarabia 50zł za godzinę więc jeśli ona sprząta kuchnie 20 min dziennie to powinna dostawać za 10 godzin pracy, 500 złotych miesięcznie kieszonkowego. Niestety takie dzbany jak ty myślą, że dzieci są ich własnością i mogą je wykorzystywać jak tylko chcą. Nie zdziw się jeśli córka zacznie kiedyś ćpać albo zostanie prostytutką żeby wyrównać z Tobą rachunki.
  • Odpowiedz
Ale ten typ jest chory dziecko ma mu kuchnię sprzątać. Nie wiem, jak u was ale mając lekcje śrd 8-16 + 2h minimum zadania. + Praca klasowa to tak śrd jest czas na codzienne sprzątanie i to jeszcze charytatywne, bo kurłaaa też używasz xd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: na olx poszukaj
@Przegrywmmm: to był taki przykład kapryśnej współczesnej nastolatki
@DrWhitness: no widzisz to jesteś bananowym dzieckiem, życzzę szczęścia
@NiktNic: no tak, córka zauważyła, ja moge zauważyć że pokoj jedynka to ok 800 zł, zywienie kilka stówek, woda, prąd, wyjściówki, miesięczny itd.
@alyaoo: dziękuje no niestety taki typ współczenych dzieci, jak najmniej wysiłku jak najwięcej dla siebie. Roszczeniowość level 100
  • Odpowiedz
dziękuje no niestety taki typ współczenych dzieci, jak najmniej wysiłku jak najwięcej dla siebie. Roszczeniowość level 100 dawanie czegoś z siebie lavel 3 lub najlepiej 0


@Czarna_Eminencja: a potem rodzice z nich wypleniają roszczeniowość i idą do roboty za minimum bo przeciez nie mozna za duzo wymagać xd
ja szefowi wprost powiedziałem w zeszłym roku - podwyzka 25% albo zaczynam rozsyłać CVki. Decyzja była w 30minut, bo wiedziałem, ze jestem
  • Odpowiedz
@Czarna_Eminencja:
Nom ale to ty sprowadziłeś córkę na ten świat nie wiadomo po co, ona się nigdzie nie pchała. To co robisz to zwykła przemoc. Jak Ci nie pasuje to możesz oddać ją do domu dziecka, ale wtedy licz się z ostracyzmem społecznym :). Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NiktNic: znajdź sobie definicje słowa przemoc, przeczytaj kilka razy a potem się wypowiadaj, bo możesz potem nie zrozumieć różnicy pomiędzy tym jak cie ktoś kopnie w głowę, a tym jak ci ktoś każe pracować.
@Rabusek: idą do pracy i nic nie umią bo ich nikt nie nauczył, bo przecież wymaganie od dziecka np. sprzątania to PRZEMOC jak napisał @NiktNic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiktNic: ty według tej definicji wszyscy są pod PRZEMOCĄ państwa, kościoła, lub nawet pracodawcy. W ogóle szkoła to PRZEMOC bo dzieci tam nie chcą chodzić a muszą. Definicja z dupy.

Po drugie wikipedia?! No ja cię proszę schowaj się z takimi porównaniami.

Wnioskuje że jesteś w przedziale 14-18 lat i dodatkowo reprezentujesz podobny poziom co moja córka "dej dej dej..."
  • Odpowiedz
@Czarna_Eminencja:
Bo tak dokładnie jest, ale dziecku można wytłumaczyć że wybór jest taki, że albo będzie chodziło do szkoły, albo państwo umieści je w rodzinie zastępczej. Dziecko to nie jest niepłnosprawny umysłowo niewolnik, za którego ty go uważasz.

No kurła człowieku ty na śmieciarce jeździsz a źródło wikipedia Ci nie pasuje xD?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiktNic: widze że umiejętność czytania ze zrozumieniem jest ci obca. Dlatego nie będę kontynułował dyskusji z osobą która pisze coś co jest totalnie bez sensu, dodatkowo argumentując to w pretensjonalny jedyny i słuszny sposób. Z każdym zdanie potwierdzasz swoją niedojrzałość. Śmiem twierdzić że rozmowa z rozwielitką dałaby taki sam efekt
  • Odpowiedz
@Czarna_Eminencja:
Ja Ci po prostu usilnie staram się pokazać że krzywdzisz jakąś młodą osobę, która miała pecha zostać twoim dzieckiem. Zamieszczam Ci nawet definicje, które ode mnie chcesz, to Ci nagle wikipedia przestaje pasować, a daję milion złotych, że nigdy nie sprawdzasz jej źródeł, bo jeździsz na śmieciarce, a tacy rzadko sprawdzają źródła. Jesteś kurła zwykłym Januszem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NiktNic: moj drogi, napisałem że byłem śmieciarzem pół roku w Holandii, to przy okazji dyskusji o tym że niby sprzątaczki to gorszy typ pracy, co zostało szybko wyprostowane. A ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Wytocz walkę systemowi który tak cię krzywdzi PRZEMOCĄ!

I nie, nie krzywdzę żadnej osoby, to twoje podejście do życia jest odmienne od przyjętych standardów. To tak jak z płciami, można sobie gadać co się
  • Odpowiedz