Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 423
@FantastycznyPanLis: takie życie, moja córka ostatnio mi powiedziała że ona sie wyprowadza jak tylko skończy 18 bo ona nie jest naszą sprzataczka (codziennie ma posprzatac kuchnie - to jej obowiązek) a w ogóle to ona by wynajela ukrainke bo to TYLKO 50 za godzine, i tak na pewno zrobi jak sie wyprowadzi. XD

Taki głupi wiek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
@Dezeus: lol, a jak idziesz na zakupy to kupujesz rzeczy tylko dla siebie czy dla całej rodziny, albo jak masz telewizor to ogląda go tylko osoba która go kupiła ? Jest podział obowiązków i córka ma sprzątnąć kuchnie (co często sprowadza się tylko do nastawienia zmywarki)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Chehu: ja napisałem to tylko jako nawiązanie do głównego wątku. Taki wiek buntu.

Mój brat w latach 80 zapytał się np. mojego taty dlaczego jeszcze nie kupił garbusa ? Tato mu odpowiedzilał że nie ma kasy, odpowiedź mojego brata: jak tylko będę miał 18 lat to z pierwszej pracy od razu odłoży i jeszcze mu zostanie XD
  • Odpowiedz
@Dezeus: W normalnym domu to raczej dość typowe że jest jakiś podział obowiązków i każdy odpowiada za swoją „działkę”. To naprawdę bardzo ułatwia życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FantastycznyPanLis: takie życie, moja córka ostatnio mi powiedziała że ona sie wyprowadza jak tylko skończy 18 bo ona nie jest naszą sprzataczka (codziennie ma posprzatac kuchnie - to jej obowiązek) a w ogóle to ona by wynajela ukrainke bo to TYLKO 50 za godzine, i tak na pewno zrobi jak sie wyprowadzi. XD


Taki głupi wiek

@Czarna_Eminencja:

Jak będzie ją stać to czemu nie. Mam prawie 30 lat i też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@enzojabol: dokładnie tak myślę, po drugie trzeba dzieck nauczyć że jak coś się brudzi to trzeba po sobie posprzątać, bo potem rosną takie wołki zbożowe co jak ubranie się zabrudzi to nie wiedzą co i hak z tym się robi
  • Odpowiedz