Wpis z mikrobloga

Artykuł napisany przez cierpiącego na chorobę genetyczną Fredricka Brennana(twórcy 8chana), luźno przetłumaczony przeze mnie. Według mnie sporo ciekawych spostrzeżeń na temat eugeniki i ilości cierpienia jaką niesie ze sobą płodzenie dzieci przez ludzi cierpiących na różne defekty genetycznie(w nawiązaniu do niedawnej afery). Przepraszam za błędy które mogą się pojawić, ale robiłem to na szybko i nie jestem ekspertem w dziedzinie genetyki oraz medycyny.

Dlaczego popieram Eugenikę
Jestem niepełnosprawnym zwolennikiem eugeniki i nie jestem jedyny. Umożliwienie narodzinom większej liczbie kalek takich jak ja, gdy całe społeczeństwo wie jak można temu zapobiec jest wielką zbrodnią.
Wrodzona łamliwość kości (łac. osteogenesis imperfecta) jest uwarunkowaną genetycznie chorobą która zwykle pojawia się jako mutacja de novo (w niektórych przypadkach dziecko jest dotknięte chorobą, chociaż żadne z rodziców nie ma mutacji. W takim przypadku jest możliwe, że mutacja wystąpiła po raz pierwszy kiedy dziecko było poczynane. Taka mutacja jest nazywana mutacją „de novo” (z łaciny) lub nową mutacją.). Jednak gdy się objawi, jest genem dominującym. Osoby dotknięte tą chorobą mają 50% szans na to że ich potomstwo również będzie cierpiało na to schorzenie. Jest to jeden z niewielu przypadków poważnie paraliżującego schorzenia które nie powoduje zgonu nosiciela przed pełnoletnością i nie wywołuje jego bezpłodności. Jest to również jedna z najbardziej bolesnych chorób na świecie. Leczenie farmakologiczne niewiele daje, a operacje chirurgicznie nie wzmacniają kości jedynie pomagają w ich prostowaniu i zrośnięciu. Według wszystkich relacji, złamanie kości jest tak samo bolesna jak u zdrowych dzieci jednak zdrowi ludzie łamią statystycznie jedną kość w okresie dzieciństwa natomiast ludzie cierpiący na to schorzenie ponad 100.
Istnieją jednak rodziny wielopokoleniowe gdzie ta choroba przekazywana jest z pokolenia na pokolenia. Jak to możliwe? Mogą jedynie opowiedzieć swoją osobistą historię.
Moja matka cierpi na tą samą chorobę co ja, urodziła mnie przez cesarskie cięcie(poród konwencjonalny prawdopodobnie by ją zabił albo połamał dziesiątki kości) w wieku 38 lat. Później urodziła mojego brata cierpiącego na to samo w wieku 40 lat. A mój ojciec? To David B z Craryville w stanie Nowy Jork. Kompletny nierób i próżniak. Mężczyzna tak zdesperowany na punkcie seksu że obecnie związany jest z moją dawną opiekunką opłacaną przez państwo która jest w okresie pomenopauzalnym, jej włosy wypadają i waży prawdopodobnie ponad 130kg.
Nie obwiniam rodziców za to co się stało, zamiast tego obwiniam społeczeństwo, które nauczyło ich że ich działania są etyczne.
Moi rodzice rozwiedli się, kiedy miałem pięć lat, z racji tego że moja matka była niezdolna się nami opiekować z powodu swojej niepełnosprawności sąd przyznał pełnie praw opiekuńczych mojemu ojcu. Dzięki zasiłkowi finansowanemu przez państwo prawie nie musiał nic robić i dostawał 1200 dolarów miesięcznie za przywilej posiadania kalekich dzieci, a także sponsorowaną przez państwo opiekunkę z którą później zaczął spać.
Kiedy zorientował się że jego niepełnosprawne dzieci nie zabiorą się na tamten świat tak szybko jakby chciał i co chwila łamią sobie kości, a fundusze na nie kiedyś zmaleją oddał nas do domu dziecka. Miałem wtedy 14 lat.
Obecnie, sześć lat później mam dość wpływową stronę internetową o nazwie 8chan i przyzwoite życie na Filipinach. Nadal jednak mocno wierzę że idea eugeniki nigdy nie powinna była zostać porzucona.
Ludzie którzy wykorzystaliby mój względny aktualny sukces do argumentowania przeciwko eugenice są bardzo krótkowzroczni. Inni programiści którzy okazują się znacznie lepsi ode mnie nie byli kalekami, więc zapobieganie narodzinom kalek nie spowoduje że będzie mniej programistów.
Inni po prostu odrzuciliby eugenikę jako produkt nienawiści. Ci ludzie są po prostu niewykształceni i nie znają znaczenia słowa „eugenika” i fałszywie przyrównują je do niemieckich obozów śmierci. Ci niewykształceni ludzie myślą, że eugenika jest wezwaniem do eksterminacji osób niepełnosprawnych, ale jest to całkowicie fałszywe i nie naprawi sprawy z powodu recesywnych genów.
Genetyka była kiedyś loterią, ale dzisiaj wiemy dokładnie jak zatrzymać dużą liczbę cierpienia na świecie, zapobiegając urodzeniu dzieci z dziedzicznymi schorzeniami genetycznymi przy użyciu całkowicie humanitarnych metod.
Jako społeczeństwo wydaje się że większość z nas zgadza się że ludzie zasługują na opiekę medyczną, a my jesteśmy gotowi zapłacić dziesiątki tysięcy dolarów bezpośrednio rodzicom niepełnosprawnych dzieci którzy wiedzieli że ich dzieci zostaną kalekami. Jesteśmy również gotowi zapłacić setki tysięcy dolarów, a w niektórych przypadkach miliony na koszty leczenia.
Po prostu oferowanie osobom cierpiącym na wyniszczające genetycznie dominujące choroby 100 000 $ w gotówce na dobrowolną sterylizację byłoby ludzkim sposobem na promowanie czystości genetycznej. Pary posiadające recesywny gen mogą otrzymać od rządu mniejszą kwotę, na przykład 10 000 USD.
Aby zachować zgodność z prawem i zapobiec rasistowskiemu systemowi.Powinno klasyfikować się tylko takie schorzenia które z pewnością uniemożliwią choremu pełnosprawne i zdrowe życie. Proponuję zacząć od tych, które powodują wrodzoną łamliwość kości: COL1A1 i COL1A2.
Mam nadzieję, że nie odrzucisz tego artykułu jako propagandy neonazistów biorąc pod uwagę stronę na której się znajduje(artykuł ten został opublikowany na kontrowersyjnej stronie "dailystormer"). Nie mogłem znaleźć żadnej innego serwisu która opublikowałaby ten artykuł i daleko mi do neonazistów. Szwecja miała program eugeniczny do 1975 r., długo po klęsce nazistów. Eugenika jest ideą humanitarną, a nie narodowo-socjalistyczną.
Po prostu proszę o współczucie ze strony ignoranckiego społeczeństwa które fałszywie uważa że nieetyczne jest dawanie ludziom z wadami genetycznymi bodźców by się nie rozmnażali. Po prostu walczę o świat pełen zdrowych, szczęśliwych dzieci które mogą grać w piłkę z przyjaciółmi bez łamania nóg na każdym kroku
#antynatalizm #eugenika #niepelnosprawni #aborcja #przemyslenia #childfree
Niski_Manlet - Artykuł napisany przez cierpiącego na chorobę genetyczną Fredricka Bre...

źródło: comment_1582217785wBBPqM9RKm6JMy9svL3QbV.jpg

Pobierz
  • 65
Obecnie, sześć lat później mam dość wpływową stronę internetową o nazwie 8chan i przyzwoite życie na Filipinach. Nadal jednak mocno wierzę że idea eugeniki nigdy nie powinna była zostać porzucona.


@Niski_Manlet: a sam żyje i odejść ze świata nie zamierza
@Niski_Manlet: Każdy tłuk z iq buta napisze że jest przeciw ełgenice bo nie jest sobie w stanie wyobrazić malutkim rozumkiem takiego życia ale widzi je jako osoba która będzie głaskać taką roślinkę i wszyscy jego za to że jest dobrym człowiekiem.

Jest to nawet chorobą https://www.medonet.pl/ciaza-i-dziecko/rozwoj-dziecka,przeniesiony-zespol-munchausena,artykul,1652207.html

Teraz mamy wysyp horych curek co oprócz ogólnej atencji dodatkowo zarabia hajs.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Niski_Manlet: czyli jednak mam zdrowe poglądy, a większość ameb jest zdania że urodzenie takiego dziecka to jedyna dobra opcja, a postępują tak naprawdę z myślą o sobie, a nie dziecku.

Małe schorzenia są do zaakceptowania, bo da się z nimi żyć ale to co wystąpiło u Brennana już po samym opisie objawów dają do myślenia że to NIE JEST ŻYCIE, a agonia.
Sorry, życie samo w sobie to nie jest życie,