Wpis z mikrobloga

Ale to nie jest żadna dyskusja, tylko obśmiewanie ludzi, którzy lubią takie a nie inne książki.


@sillygiraffe: jeśli wymienienie listy tytułów z listy "naj" i dodanie trzech kropek jest wyśmianiem

to może masz rację, tu już nic nie trzeba dodawać
  • Odpowiedz
@NiMomHektara: Mam dwie znajome, które obserwuję na instagramie i które biorą udział w wyzwaniu przeczytania 52 książek w 2020. Sam fakt, chwalenia się każda przeczytaną książką jest trochę jak krzyczenie patrz wcale nie jestem taka głupia bo CZYTAM! Oczywiście wszystkie te książki to kryminały podszyte erotyką dla gospodyń domowych.
  • Odpowiedz
Jak sobie radzisz z kurzem?


@banjo: ja się może wtrącę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na wszystkich swoich regałach z książkami posiadam szklane drzwi. Najlepsze rozwiązanie - nic nie zasłaniają, a blokują kurz.
  • Odpowiedz
Ale to nie jest żadna dyskusja, tylko obśmiewanie ludzi, którzy lubią takie a nie inne książki.


@sillygiraffe: no ale w sumie czemu nie obśmiewać (gustu) ludzi, którzy lubią gnioty? Tylko proszę, nie odpowiedz mi że "dla nich to nie gniot" albo "o gustach się nie dyskutuje" (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Wolowinka: Po prostu uważam, że każdy może lubić to, co chce i wcale to nie stanowi o jego wartości, o ile rzeczy, które lubi, nikogo nie krzywdzą. Nawet nie chodzi mi o to, żeby się z takich ludzi nie nabijać, co żeby nie prowadzić na nich nagonek. No przepraszam, ale dla mnie komentarze typu "takich ludzi należy piętnować" to grubą przesada.
  • Odpowiedz
Po prostu uważam, że każdy może lubić to, co chce i wcale to nie stanowi o jego wartości, o ile rzeczy, które lubi, nikogo nie krzywdzą. Nawet nie chodzi mi o to, żeby się z takich ludzi nie nabijać, co żeby nie prowadzić na nich nagonek. No przepraszam, ale dla mnie komentarze typu "takich ludzi należy piętnować" to grubą przesada.


@sillygiraffe: Wiadomo, tu Wykop, tu co drugi jest taki Stanowczy
  • Odpowiedz
@Dykto tu na poważnie z tym fantasy jako czymś lepszym i ambitniejszym od romansów?

@Asarhaddon na pewno są i słabe książki fantasty, tak samo są też dobre książki erotyczne, chodzi o to by nie być debilem i umieć coś ocenić niezależnie od gatunku, jak ktoś mówi że 365 to dobra książka to #!$%@? człowieka strzela
  • Odpowiedz