Wpis z mikrobloga

@Marquellyn: Dom z papieru to najbardziej przereklamowana rzecz jaka do tej pory ogladałem.
Po 4 odcinkach wyłączyłem w cholerę bo to tak głupie i nielogiczne sytuacje xD
Chyba ktoś naogladał się japońskich filmów gdzie akcję naprawdę są przemyślane i przedstawiane jako coś co ktoś zaplanował i to wszystko jest spójne i logiczne no ale wiadomo przerysowane, natomiast w tym papierowym badziewiu to aż parskałem śmiechem na to co się dziej do
@skytz: jak byłam mała i serial #przyjaciele leciał w tv to nie widziałam w tym serialu nic śmiesznego. Po latach ten serial stał się jednym z moich ulubionych, przerabiam go co jakiś czas. Najlepiej mi się ogląda z napisami, bez lektora. Z napisami (szczególnie jak leci w tv) żarty są inaczej tłumaczone. Wielu ludzi nie rozumie fenomenu tego serialu. Warto zacząć oglądać go od początku i najlepiej z napisami.
@mitatuyo: @skytz: Piękne podsumowanie. Do tego serialu trzeba po prostu dorosnąć. Jak tez już ktoś napisał, macie swoje seriale obecnie, nie widzę konkurencji dla friendsów pod względem humoru, komedii, sarkazmu. No może How i Meet Ypur Mother, ale to też pierwsze sezony. A moim zdaniem to prawdziwa sztuka i trzeba mieć nie lada łeb żeby sprawiać szeroki uśmiech na widzach każdym jednym zdaniem. Ogłądam naprawdę sporo seriali ale zawsze chętnie
Pobierz CarlosIrwinEstevez - @mitatuyo: @skytz: Piękne podsumowanie. Do tego serialu trzeba p...
źródło: comment_15821868857kEkpvE4sZvFQ2zf70H5w7.jpg
@DulGukat teoria wielkiego podrywu do 4 sezonu była o nerdach i podrywacz raja i howarda. Jak dodali Amy i bernadette i serial zaczął być bardziej obyczajowy o każdej z par to im nagle oglądalność skoczyła w górę. Dla mnie pierwsze sezonu są świetne, potem coraz słabiej, ale widocznie ludzie to widzą inaczej i tyle
@skytz: no ale co w nim złego? Krótkie odcinki, luźne teksty z których można się pośmiać gdy człowiek chce się oderwać, itp. Dla mnie przereklamowany jest wiedźmin, ale mam to gdzieś co kto oglada. Ale jak zwykle znajdzie się wykopem który wie wszystko najlepiej i będzie wmawiał innym co jest dobre a co zle¯\_(ツ)_/¯