Wpis z mikrobloga

Szukam plecaka. Fajnego, przede wszystkim praktycznego. Nie zależy mi na tym by był "super ekstra ładny i modny". Szukam od kilku tygodni lecz nie mogę nic sensownego znaleźć, dlatego stwierdziłem że poproszę Specjalistów z tagów #preppers i #survival bo kto ma się znać bardziej na praktycznych plecakach?! :) Będę go brał do pracy i wrzucał do niego wrzucał laptopa, jedzenie i jakieś wynikające z potrzeby dnia rzeczy (mam świadomość że pewnie jeden z gorszych wg. Was plecaków, może być szczytem ambicji dla mnie :P ) Podpowiecie coś? :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@vivanat w sensie, że poważne Ci proponuję po prostu taki worek, sam korzystam i do pracy i na wycieczki. Mam w nim łapka, nóż, latarkę, śniadanie i parę innych drobiazgów. Na wypadzie w góry biorę go jako worek na cokolwiek. Jak wiem że mogę zostawić gdzieś główny plecak bo będę np tamtędy wracał to przepakowuje podstawowe rzeczy do takiego worka. Worek sam w sobie jest też źródłem sznurka. Jest prosty w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vivanat: ja od ok 7/8 lat korzystam z plecaka North Face. Nie raz plecak ważył z 10/15 kg a ja go trzymałem za suwak i nic mu się nie stało. Do tej pory służy dzielnie i jedyne, co się zepsuło, to jeden 'breloczek' z suwaka się urwał - ten ze sznurka, nie suwak. Model to big shot 2. Nie wiem czy produkują i czy tobie przypadnie do gustu, bo jest
  • Odpowiedz