Wpis z mikrobloga

@generalnyprzeglad a na uj Ci asekuracja, nie zakladaj zaciskow, w razie awarii przechylasz sztange i wysupujesz zelazo najpierw z jednej, potem z drugiej strony, zakladasz z powrotem i jedziesz dalej ;) A filmik by sie przydal, bo zazwyczaj wysrarczy wzmocnic najslabsza grupe bioraca udzial w ruchu lub poprawic technike i ciezar rusza w gore.
@non-serviam: Nie wiem, bo nie robię maksów, trenuje kulturystyke, siad 195x6 wycisk 160x7 ciag dokładnie nie pamieta cos kolo 220x7, ale ciągi to ja może z 2 miesiące w roku robię
@non-serviam: I kompletnie nie wziąłeś pod uwagi, prowadzenia przed specjalistę, wysokiej jakosci etyki pracy, predyspozycje genetyczne, bombę, no i tego ze jednak trzymam się planu żywieniowego a nie liczę sobie w fitatu naleśników z biedry wmawiając sb ze kcal to kcal ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Hamer93: no nie wziąłem, bo zakładam, że nie jest to twój sposób na życie więc wszystko dopiete na ostatni guzik to rzadkość :P
Dwa lata i bomba? Przeciez przez dwa lata to naturalnie wszystko się progresuje ()
@DanielKrul: no nie wiem nie znam się. Odkąd wyszedłem z redukcji to dokładam z treningu na trening czego chcieć więcej?
4 lata to napewno za dużo ale przez rok czy dwa to naturalnie wszystko fajnie idzie. Druga sprawa to kto normalny wchodzi na bombę jak siłownia nie jest jego formą zarobku na życie. Szkoda zdrowia. A tak od razu na bombę to też fizjologicznie można się posypać z takimi kosmicznymi progresami.
@non-serviam: Otóż widzisz, jak sie ma talent i realne szanse na sukcesy to się nikt specjalnie w tańcu nie #!$%@?, zwłaszcza jak się zaczyna w wieku 23 lat, i tak jest to mój sposób na życie, właściwie etat w pracy mógł bym już sobie darować, ale praca ciekawa i bardzo blisko to jeszcze sobie chodzę p