Wpis z mikrobloga

Tak powinien wyglądać serial Wiedźmin, epickie bitwy, szerokie kadry, wysoki pozim wykonania jak w grze o tron. A dostaliśmy bandę kitowców z power rangers, która bawi się w kotka i myszkę z wystrojonymi w suknię czarodziejkami w "bitwie" pod sodden.
#wiedzmin #seriale #grafika #sapkowski #netflix
Pobierz Slavonlorden - Tak powinien wyglądać serial Wiedźmin, epickie bitwy, szerokie kadry, ...
źródło: comment_1582019153yeiN2WMH17tkwzKgz6u54V.jpg
  • 39
@Slavonlorden Przypomnij mi ile kosztowała scena z butwy w grze o tron, a ile w wiedźminie?

Naprawdę oczekujesz takiego samego poziomu od pierwszego sezonu jakiegoś serialu, a najsłynniejszego i najbardziej #!$%@? serialu wszech czasów? XDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jan_K:

Z jednej strony zgodzę się z OPem, że tak powinny wyglądać, z drugiej jasne, nie było co oczekiwać, że zrobią bitwy z rozmachem w 1. sezonie.

To po co mieszali fabułą żeby wcisnąć bitwy?
Są dwa tomy opowiadań idealne na dwa sezony serialu. Starczyło się trzymać oryginału, a nie jakieś kocopoły wymyślać ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Slavonlorden jaralem się jak dziecko gdy pojawiło się pierwsze info o pracach nad serialem, a oglądać skończyłem po czwartym odcinku. Jedyne co imo zostało dobrze zrobione to scena rzeźni w Blaviken + dobór niektórych aktorów, szczególnie Ciri. Reszta to #!$%@? nieporozumienie i nie wiem jakim cudem to ma więcej niż 4 gwiazdki na filmwebie

@riko1: zgadzam się ale nie w 100%
Rzeź w Blaviken, choć to jedyna dobra scena walki w
To po co mieszali fabułą żeby wcisnąć bitwy? Są dwa tomy opowiadań idealne na dwa sezony serialu. Starczyło się trzymać oryginału, a nie jakieś kocopoły wymyślać ¯_(ツ)_/¯


@szpongiel: Ej, ale niemal dokładnie to samo napisałem komentarz wcześniej:

Twórcy serialu Wiedźmin zrobili marne bitwy w pierwszym sezonie, mimo iż materiał książkowy wcale im tego nie narzucał
@Slavonlorden: Netflix to masowa produkcja średniaków. Oni potrafią zrobić thriller polityczny z Piercem Brosnanem i Jackie Chanem i nikt nawet tego nie zauważy taki przeciętniak wychodzi.

Czasami coś z niskim budżetem dzięki pomysłowi i zacięciu wybije się jak Stranger Things czy Dark. W tym fermencie nawet powstaną takie perełki jak Narcos czy Mindhunter, ale to wszystko masowa produkcja. Więc Wiedźmin wyszedł dokładnie tak jak miał wyjść: poprawnie. Gdyby to nie był