Wpis z mikrobloga

pamiętam to uczucie, też usunąłem tylko nikt o tym nie wiedział i się bałem co się stanie, ale z drugiej strony się zastanawiałem skąd będą wiedzieli gdzie mieszkam, no ale i tak się bałem i też wtedy jakiś młody byłem xD


@tunowy: a jechałeś wtedy na rowerze?
@TheSevo: Kurła, raz pobierałem jakąś grę (harry potter i kamień filozoficzny) i w ostatnim momencie zobaczyłem że to pobieraczek, tętno podskoczyło niebotycznie, spanikowałem i wyłączyłem komputer, przez kilka najbliższych dni żyłem w strachu że przyjdzie wezwanie (a nawet nie podałem adresu, ale kto ich tam wie), do tej pory przypominam sobie o tym średnio raz w tygodniu razem ze wspomnieniem o ukradzionych kluczach do domku w bieszczadach, ale to już temat
@TheSevo: Sęk w tym że dla wielu młodych to były początki zaznajamiania się z internetem i kompem i młodzi nieświadomi podawali prawdziwe dane xD Nikogo po IP nigdy nie ściągnęli co wpisywali fake dane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam nie zakładałem konta bo się bałem gdyż już wtedy o tym pisano że chcą hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheSevo: pamiętam jak nie miałem na tym gownie konta a i tak na moje dane przyszło do zapłaty 101zl #!$%@? pamiętam że taki #!$%@? od starego dostałem że cała sałatkę warzywna sam robiłem stary podarł i #!$%@?ł do kosza bo koledzy powiedzieli mu że scam ale I Tak mnie #!$%@? frajer
@TheSevo: pamiętam jak przyszedł do mnie ten e-mail z pobieraczka, do zapłaty ponad 100zł, dla 13-latka kupa kasy. Pochwaliłem się tym mojemu kumplowi z klasy i myślałem, że zareaguje podobnie do mnie że: ''hehe beka, ktoś tu chyba chce wystrychnąć mnie na dudka'', ale #!$%@? tak się tym przejął, że powiedział o tym swojej mamie, która chciała mi od ręki pożyczyć kasę na spłatę tego xD (miły gest z ich strony,