Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem - Darmowy plan treningowy FBW dla kobiet - Greyskull LP
Nagranie poniżej. Właściwie ani nie jestem ładny ani wyraźnie nie potrafię mówić, więc jak komuś szkoda 10 minut życia na słuchanie mnie, to od razu link poniżej do planu wraz z założeniami

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-lVpTxWYxa0yzArfZGcu6_Fx9NaZmER_wwbSRmR5YbI/edit#gid=523776347

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #rozowepaski #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Tak jak obiecałem - Darmowy plan treningowy FBW dla kobiet - Greyskull LP
...
  • 76
@fury1610: kurcze xD wiesz jestem tu od 5 lat na tagach najbardziej aktywną osobą i raczej nikt się nie spodziewał laski w tym filmie :] ale przepraszam, bo chyba weszło w gorące i zyskało zasięg dla osób nie zainteresowanych tematem.
@Kasahara: Kozak, akurat w weekend miałam usiąść żeby rozpisać sobie nowy plan, a tu taka miła niespodzianka () mam tylko dwa pytania, jeśli treningi robie wtorek-czwartek-sobota-niedziela, to z Twoim planem lepiej w niedziele odpuścić siłowy i robić 10km bieg? Poza tym, mam biodra trzaskające (oba), na które ćwiczenia powinnam uważać? Dotychczas raczej rezygnowałam z siadów, ale hipthrusty i martwy sumo normalnie i nic się
@blue_raven:

Cześć jeśli jesteś początkująca to x3 w tygodniu FBW jest wystarczające i możesz je zastosować. Wtedy możesz dołożyć 1 dzień na właśnie cardio/rozciaganie lub ćwiczenia inne funkcjonalne. W przypadku biodra ciężko niestety doradzić przez internet, fizjoterapeuta powinien zobaczyć to na żywo i dać diagnozę/zalecenia do rehabilitacji. Zobacz ostrożenie good morningi i skłony czy nie strzela i nie ma dyskomfortów.
@Kasahara: Panie Kasahara, ja znowu mam pytanie... Dziewczyna ma opcję trenowania w czwartki, soboty i niedziele. W takim przypadku raczej odpada ten plan, czy warto spróbować i zobaczyć, jak zareaguje? Czy może lepiej pokusić się o jakieś fbw w czwartek, sobota upper body i niedziela lower body?