Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem - Darmowy plan treningowy FBW dla kobiet - Greyskull LP
Nagranie poniżej. Właściwie ani nie jestem ładny ani wyraźnie nie potrafię mówić, więc jak komuś szkoda 10 minut życia na słuchanie mnie, to od razu link poniżej do planu wraz z założeniami

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-lVpTxWYxa0yzArfZGcu6_Fx9NaZmER_wwbSRmR5YbI/edit#gid=523776347

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #rozowepaski #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Tak jak obiecałem - Darmowy plan treningowy FBW dla kobiet - Greyskull LP
...
  • 76
  • Odpowiedz
@Kasahara:
Jeszcze co do samego planu, naliczyłem 3 ćwiczenia typu poziomego przyciągania, a pionowego ani jednego, jeśli nie liczyć cable pullover. Dlaczego tak a nie inaczej? Nie lepiej byłoby zamienić jedno poziome na pionowe? Np. ściąganie wyciągu górnego, jakieś podciągania z odciążeniem.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Wiem, że sugerowałeś włączenie założeń z opisu, ale nie myślałeś o tym, żeby dodać nieco więcej dynamiki w filmie? Scena yt obecnie tak się profesjonalizuje, że nawet lecą na kilka kadrów, żeby przykuć bardziej uwagę i nie nudzić widza, a u Ciebie na filmie praktycznie nic się nie dzieje i właściwie bardziej jest to plik audio. Gdybyś notował informacje na tablicy to zaangażował byś bardziej widza + łatwiej szuka się
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: można zamienić pullover na lat pulldown ¯\_(ツ)_/¯ po prostu cieżko w planach FBW zrobić wszystko, aby nie zajmował bardzo długo, bo równie dobrze można powiedzieć o braku łydek czy brzucha. Jednak Twoja uwaga jest słuszna. Jednak trzeba iść na kompromisy. Bo nagle nie będzie żadnego ćwiczenia unilateralnego z wiosłowaniem; wpisałem po prostu db rows/lat pulldown to i to będzie ok.

@czup: raczej będę olewał takie rzeczy, nie potrafię po
  • Odpowiedz