Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy gdzieś tam w środku mają świadomość tej #!$%@? w jakiej są. Czy siedząc w hotelu, albo robiąc 50 zdjęć jakiejś przystawki za 7euro i będąc 16 w kolejce do zrobienia sobie zdjęć w wypożyczonym samochodzie, przychodzi refleksja? Czy oni sobie nawzajem są w stanie spojrzeć w twarz? Czy zdają sobie sprawę jakimi odpadami społecznymi są, którzy poświęcili często najbliższe znajomości i pieniądze rodziny, żeby świadomie robić z siebie debila w internecie i pasożytować na naiwności innych? Przecież musi przyjść refleksja, że pisanie bzdur o majątku i zarobkach siedząc w 20 w pokoju hotelowym, gdzie przez okno pewnie widzi, realnie korzystających z zarobionych przez siebie pieniędzy ludzi. Ludzi uśmiechniętych, którzy normalnie jedzą posiłki nie robiąc przy tym 50 zdjęć. Uśmiechniętych i szczęśliwych. Jakie oni mają relacje między sobą? Czy też udają swoje bogactwo, czy po cichu mówi jeden do drugiego na fajce za tym Dubajskim hotelem: Ładnie żeśmy się wpi3rdolili w maliny Grzesiek. Trzeba było się uczyć i matki z ojcem słuchać, zamiast pajacować. Chyba trzeba będzie Janusza przeprosić u na budowę wracać.
#frajerzyzmlm #bekazpodludzi #piramidafinansowa #przemyslenia #takaprawda
g0blacK - Ciekawe czy gdzieś tam w środku mają świadomość tej #!$%@? w jakiej są. Czy...

źródło: e6e234340101ba4d9c58d8c689de727d25a9108a88be8f551d5da098ee71910c,w800

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • 938
@g0blacK tam nie ma żadnej refleksji bo #!$%@? już w tą zabawę gruby hajs w kredo i nie mogą się wycofać tak łatwo, a z drugiej strony jest kołcz który jednak zrealizował te ich marzenia i im nawija makaron na uszy. Tyle że to taki sort ludzi ze u nich nie łączy się 2+2 i nie widzą że gość spełnił te ich marzenia ale za ich własny hajs.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace ech.

Napisałeś, że chcemy być na ich miejscu a ja zadałem pytanie dlaczego bym miał mieć takie myśli xDDF

Odpowiedz dlaczego miałbym marzyć by być na ich miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moje pytanie świadczy o tym, że pewnie zarabiam więcej niż oni (jak większość pracujących)
  • Odpowiedz
  • 89
@g0blacK takie wielkie czoło musi świadczyć o wielkiej mądrości XD a tak na poważnie, to ja widzę tam brak poczucia własnej wartości. Jakiś deficyt w rozwoju. No coś tam poszło zdecydowanie nie tak jak powinno, że takim zachowaniem muszą s9bie to rekompensować. Biedni ludzie
  • Odpowiedz