Wpis z mikrobloga

ale i tak zaraz znajdzie się jakiś debil co powie, że "jeździjmy 20 km/h to nie będzie w ogóle wypadków"


@SpalaczBenzyny: ale i tak zaraz znajdzie się jakiś debil co powie, że "ograniczenie prędkości powinno być dla amatorów, ja jeżdżę szybko ale bezpiecznie"

jak wam się nie podobają ograniczenia na drogach to ruszcie #!$%@? i coś z tym zróbcie, a nie siedzicie w swoich 20 letnich smrodowozach i piłujecie je na
@ZieloneKoloTramwaja: Dałem plusa, ale zgadzam się tylko połowicznie. Jakby chciał wyhamować to musiałby zrobić to raczej gwałtownie, potwierdza to, że gdy przejechał za sygnalizator ten wciąż nadawał sygnał żółty. ALE na nagraniu widać, że światło dla pieszych już od dłuższej chwili było czerwone - ja bym zwalniał.
Policja uzna, że to on jest poszkodowanym, ale imho, dupa z niego nie kierowca. Wykopki robią lincz chyba głównie temu, że jest butny i
Co trzeba mieć w głowie, żeby widzieć, że długo pali się zielone i nie pomyśleć, że zaraz pewnie zapali się żółte a z hamowaniem mogą być problemy bo mokra jezdnia. Do tego widoczność ograniczona, sztuczne swiatło i pasażer obok... "a doj3bie gazu, po co zwalniać, zachować szczególną ostrożność mimo, że nic nie jedzie za mną"


@widmo82: wtf typie, ty w ogóle jezdzisz? Gość wjechał mu na czerwonym, praktycznie nie miał szans
@widmo82: debilne i klikbajtowe znaleziska to rak tego portalu. Gańcie sobie gościa za coś konkretnego, a nie za akcję w której trzeba by wykonać test łosia żeby nie doszło do kolizji.

Wykopki to najlepsi specjaliści w każdej dziedzinie, w dodatku #!$%@? każdemu a teraz jeszcze zostali mistrzami kierownicy.
Gańcie sobie gościa za coś konkretnego


@S7-1500: Wystarczyło przewidzieć, że jeśli pali się długo zielone to za chwile zapali się żółte, że może trzeba będzie awaryjnie hamować a nawierzchnia mokra, że się wiezie pasażerkę itd.
wtf typie, ty w ogóle jezdzisz? Gość wjechał mu na czerwonym, praktycznie nie miał szans a ty jeszcze go ganisz xD.


@peetee: nikt nie neguje (setki komentujących), że głównym sprawca jest typ co wjechał na czerwonym, naucz sie czytać ze zrozumieniem.