Wpis z mikrobloga

@mango2018: Swoją drogą jak by Was miała zadowolić osoba mająca faktycznie dobre predyspozycje? Co by nie było AJ pokazał zdjęcia jak wyglądała jego forma stopniowo od dziecka, na kanale też jest pokazany stopniowo jego progres. Widać, że praktycznie cały czas stara się trzymać michę, a sport uprawia od najmłodszych lat i się mu mocno poświęca, na zdjęciach widać, że już jako dzieciak miał konkretną sylwetkę. Zdaję sobie sprawę, że większość
czup - @mango2018: Swoją drogą jak by Was miała zadowolić osoba mająca faktycznie dob...

źródło: comment_1581897875Pkz3JH3Via8cXs6TqjA064.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czup: ja nikogo nie oceniam całkowicie - dla mnie może być i natural :), ale wiesz, że nawet ja w czasach, gdy SAA nie było dostępne miałem kolegów co łykali sobie metke już w gimnazjum? :F
  • Odpowiedz
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs:

Reguralne testy antydopingowe (nie, nie są to te same co zbadanie testa LH/FSH/Testo), dodatkowo musiały by być powtarzane i odbywać się dłuższy okres czasu. Nikogo na to nie stać, bo chyba najtańsza wersja to 2000 PLN takiego badania a droższa 4000 PLN.
  • Odpowiedz
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: czyli nie da się udowodnić naturalności, dlatego nie ma co drążyć i się #!$%@?ć. Lepiej założyć, że albo każdy jest naturalem albo każdy na bombie lub po prostu całkowicie olać temat i się tym nie ekscytować. Ludzie unikają wpadek na SAA na najwyższym poziomie światowym - zmiana środków, środki maskujace, używanie analogów, a tutaj ktos się zastanawia czy na amatorskim można wykiwać xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mango2018: IWF można oszukiwać będąc 10 lat ciągle na bombie ale na YouTube przechodzi badanie testosteronu albo poddanie się wariografowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz