Wpis z mikrobloga

Czy jak tak dużo wymagam? Prosta morda, wierna wobec mnie, wyrozumiała, nawet pracująca za tą minimalną, to nie takie duże wymagania, a macie kochającego was #rozowepaski i troszczącego się o was chłopaka, nie jestem brzydki przeciętną morde mam 5-6/10(na wykopie mnie oceniają). Ja wiem że ogarniecie to co piszę dopiero jak was wasz bad boy(pozornie lepszy ode mnie wg was) was pobije, zgwałci czy zrobi coś waszym dzieciom.

#zwiazki
#przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SadistiC1 "Wy," faceci przegrywu, plus bardzo wielu innych mężczyzn, nie mówię o nikim tu konkretnym. Tak dla ścisłości to jesteśmy na tagu przegryw, więc... Twoja niedojrzałość słychać z daleka, bo bierzesz do siebie personalnie moja opinię, a myślę że to jest jasne, że nie wypowiadam się o tobie konkretnie, tylko o facetach z podejściem takim jak u autora. ()

A problem jest taki, że wielu mężczyzn ma
  • Odpowiedz
@Przepoczwarzenie Nie musisz sie tak unosić. To tylko dyskusja... I chyba się nie zrozumieliśmy. Nie pisałem tutaj tego bo mnie to zabolało czy coś. Miało to na celu tylko pokazać, ze wypowiadam sie od strony normalnego(myślałem ze to jest jasne :)) gościa. Wiec dalej argument z NIEDOJRZAŁOŚCIĄ chybiony i sugeruje sprawdzić słuch bo szwankuje. Wracając do tematu... Czy aby na pewno tylko faceci maja wyidealizowany obraz związku i kobiet? Książę na
  • Odpowiedz
@SadistiC1 słuchaj... Ja nie pisze przewodnika po życiu dla stulejarzy, 1001 sposobów jak wyjść z przegrywu. Chyba nie sądzisz, że podjęłabym się pisania o wszystkich czynnikach jakie wpływają na kształtowanie się związku. Jestem ostatnią predestynowaną do tego osobą. Natomiast odniosłam się do tego oto tu posta, do tej osoby w określonym kontekście przegrywu. Dlatego nie piszę tu o problemach kobiet, bo nie piszę do kobiety, gdyz jak wiadomo kobieta nie może
  • Odpowiedz
@Przepoczwarzenie No dobra wszystko git i super. Fakt, że poszła duża dygresja, ale sama zaczęłaś sie rozpisywać na temat nierealnych oczekiwań i wyobrażeń względem związków i kobiet kiedy ja tylko stwierdzilem to, ze nawet wiedząc na czym ma polegać i w ogólne po co on nam kompletnie nic nie zmienia.

Ps. Ostatni post wkleiłem nie tu gdzie trzeba.
  • Odpowiedz