Wpis z mikrobloga

Czy jak tak dużo wymagam? Prosta morda, wierna wobec mnie, wyrozumiała, nawet pracująca za tą minimalną, to nie takie duże wymagania, a macie kochającego was #rozowepaski i troszczącego się o was chłopaka, nie jestem brzydki przeciętną morde mam 5-6/10(na wykopie mnie oceniają). Ja wiem że ogarniecie to co piszę dopiero jak was wasz bad boy(pozornie lepszy ode mnie wg was) was pobije, zgwałci czy zrobi coś waszym dzieciom.

#zwiazki
#przegryw
  • 25
@DrAndre to w ogóle nie o to chodzi. To ostatnio jakiś wasz wspolprzegrywowicz pisał. w końcu znajdziesz taka wierną 6/10 z minimalną z stwierdzisz spoko wierna, dobra i czuła. Stwierdzisz, no dobra, bedzie, nie chce być dłużej sam i chce zaruchać, a potem ci się znudzi, spowszednieje, będziesz oglądał jej koleżanki 8/10, zaczną się kłótnie bo ona to wyczuje, w międzyczasie jakiś bąbel wpadnie z wpadki albo po prostu bo ona cię
@DrAndre: Ocena na priv bądź jebnięcie tutaj posta z ryjem jest #!$%@? warta, bo zawsze Ci zawyżą ocenę, żeby wypaść na miłych lub żeby fałszywie udowodnić swoje racje. Mi też pisano, że jest 6-7/10 (nigdy poniżej 5), raz nawet 8.5/10, a w rzeczywistości jestem na tym samym poziomie atrakcyjności, co Przemcel lub maksymalnie punkt wyżej, czasem nawet randomy na ulicy potrafią śmiać się z mojego ryja
95% kobiet to p0lki, także
@Przepoczwarzenie Cóż... zacznijmy od tego, ze przegrywem nie jestem. To tak dla ścisłości. A co do samego faktu "niedojrzalosci" i tego, ze nie wiem czego chce to baaardzo grubo sie mylisz. Doskonale wiem czego chce i kogo szukam. Twoje dziwne podejscie i poglądy ktore z taka pewnoscia siebie glosisz troche nijak sie maja do rzeczywistości.