Wpis z mikrobloga

Pewnie większość Mirków już widziała dzisiejszą wrzutę z popisowym dzwonem @cwlmod
Prawilnie przypominam, że trzy tygodnie ten sam @cwlmod kłócił się i przekonywał, że jeździ szybko i bezpiecznie
No cóż, karma jednak jest kobietą, i to taką wyjątkowo wredną.

W dyskusji są nawet wzmianki o jego wcześniejszych stłuczkach (również widocznych na yt), gdzie jasno widać, że OP jednak troszkę minął się z prawdą w ich opisie (bezpieczne miejsce na poślizg - pas do włączania się do jezdni szybkiego ruchu, SERIO?)

I żeby nie było: absolutnie nikomu nie życzę źle i cieszę się, że wszystkie stłuczki skończyły się tylko szkodami materialnymi, a nie uszczerbkami na zdrowiu. Jednak niestety w Polsce jest kult #!$%@?, mit o jeździe SZYBKO ALE BEZPIECZNIE i przeświadczenie "co złego to nie mnie" i dopóki tak będzie, to nasze drogi będą niestety w niechlubnej czołówce Europy pod tym względem. Ledwie dzisiaj widzieliśmy zawracanie i włączanie się do ruchu pod prąd, ze zjazdu z autostrady.

Kolego @cwlmod: raz jeszcze, cieszę się, że nikomu nic się nie stało i jednocześnie apeluję do ciebie o więcej pokory i zdrowego rozsądku na drodze, bo czasem kwestia kto co mógł i do czego miał prawo to kwestia drugorzędna i warto odpuścić. Do trzech razy sztuka, następnym razem jak nie odpuścisz, może się to skończyć gorzej.
Z fartem!

Dla zainteresowanych linki do wpisów:
Wrzuta z dzwonem
[Dyskusja sprzed trzech tygodni](https://www.wykop.pl/wpis/46927887/czy-w-polsce-jest-jakis-kult-#!$%@?-wydaje-/)

WYKOP UPARCIE ZMNIEJSZA OBRAZEK DO STANU NIECZYTALNOŚCI, WIĘC W KOMENTARZU JEST LINK DO OBRAZKA.

#motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #stluczka #shithappens #hyundai
dobrzecisiewydaje - Pewnie większość Mirków już widziała dzisiejszą wrzutę z popisowy...

źródło: comment_1581876455sdcQzbKwN820ixnlGFwtku.jpg

Pobierz
  • 195
  • Odpowiedz
  • 3
@VWgolf3 Taki czas reakcji mierzony jest gdy spodziewasz się zagrożenia. Gdy się nie spodziewasz to od otrzymania bodźca "o #!$%@?" do zadziałania hamulca upływa od jednej do dwóch sekund. Ale można ten czas znacząco skrócić, np. kładąc nogę na pedale hamulca w krytycznych miejscach, skrzyżowaniach itp.
  • Odpowiedz
Jak spojrzałem na film to było "no kurde, ciemno, mokro, może zmęczony chciał szybko do domu, a tu mu jakiś idiota wyjechał". Ale jak się zagłębić, to "dziwnie pechowy", a tłumaczenia się skutecznie zepsuły mogą tolerancyjna wizję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dobrzecisiewydaje: on ma szybkość reakcji na poziomie 80-latka. Dwa razy się #!$%@? w kogoś, chociaż to było spokojnie do wyhamowania. Powinno mu zabrać prawko i skierować na badania
  • Odpowiedz
@cwlmod takiego dzbana i #!$%@? poza skalę ego to dawno nie widziałem... może to i lepiej że przez jakiś czas odpoczniesz od auta i choć trochę oleju do głowy wpadnie. Mam też nadzieję że wrzucisz mnie na swoją czarną bo moja jest już pełna takich debili jak Ty
  • Odpowiedz
@cwlmod: Ja #!$%@? jaki dzban... Idziesz dalej w zaparte, że lepiej było #!$%@?ć bo masz takie prawo... rozumiem, że #!$%@? się w pieszego bo miałeś takie prawo i pomimo tego, że miałeś szanse pieszego ominąć to nie będziesz miał wyrzutów sumienia... I po co wrzucasz też te filmy gdzie po części na nich jest twoja wina albo całkowicie twoja. Szukasz atencji?
  • Odpowiedz
@jeloo
Przed skrzyżowaniem należy się spodziewać zagrożenia! Czas reakcji 1-2 s to może mieć pijany 80 letni chory człowiek a nie kierowca przed sygnalizatorem.
Tak dobry kierowca trzyma noge na hamulcu w szczególnie niebezpieczenych miejscach. Minimalnie hamując skracasz czas reakcji do minimum.
  • Odpowiedz