Wpis z mikrobloga

Pewnie większość Mirków już widziała dzisiejszą wrzutę z popisowym dzwonem @cwlmod
Prawilnie przypominam, że trzy tygodnie ten sam @cwlmod kłócił się i przekonywał, że jeździ szybko i bezpiecznie
No cóż, karma jednak jest kobietą, i to taką wyjątkowo wredną.

W dyskusji są nawet wzmianki o jego wcześniejszych stłuczkach (również widocznych na yt), gdzie jasno widać, że OP jednak troszkę minął się z prawdą w ich opisie (bezpieczne miejsce na poślizg - pas do włączania się do jezdni szybkiego ruchu, SERIO?)

I żeby nie było: absolutnie nikomu nie życzę źle i cieszę się, że wszystkie stłuczki skończyły się tylko szkodami materialnymi, a nie uszczerbkami na zdrowiu. Jednak niestety w Polsce jest kult #!$%@?, mit o jeździe SZYBKO ALE BEZPIECZNIE i przeświadczenie "co złego to nie mnie" i dopóki tak będzie, to nasze drogi będą niestety w niechlubnej czołówce Europy pod tym względem. Ledwie dzisiaj widzieliśmy zawracanie i włączanie się do ruchu pod prąd, ze zjazdu z autostrady.

Kolego @cwlmod: raz jeszcze, cieszę się, że nikomu nic się nie stało i jednocześnie apeluję do ciebie o więcej pokory i zdrowego rozsądku na drodze, bo czasem kwestia kto co mógł i do czego miał prawo to kwestia drugorzędna i warto odpuścić. Do trzech razy sztuka, następnym razem jak nie odpuścisz, może się to skończyć gorzej.
Z fartem!

Dla zainteresowanych linki do wpisów:
Wrzuta z dzwonem
[Dyskusja sprzed trzech tygodni](https://www.wykop.pl/wpis/46927887/czy-w-polsce-jest-jakis-kult-#!$%@?-wydaje-/)

WYKOP UPARCIE ZMNIEJSZA OBRAZEK DO STANU NIECZYTALNOŚCI, WIĘC W KOMENTARZU JEST LINK DO OBRAZKA.

#motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #stluczka #shithappens #hyundai
dobrzecisiewydaje - Pewnie większość Mirków już widziała dzisiejszą wrzutę z popisowy...

źródło: comment_1581876455sdcQzbKwN820ixnlGFwtku.jpg

Pobierz
  • 195
  • Odpowiedz
@Dusha: ja tyle robię w 2-3 miesiące i też jedną kolizję miałem w życiu. Gość nie ustąpił mi pierwszeństwa i stuknął w bok. Wtedy jechałem przepisową prędkością i nawet widziałem go, że zbliża się do skrzyżowania, ale zwalniał, więc uznałem, że mnie widzi i skupiłem się na pieszych z drugiej strony drogi, a tu nagle mi #!$%@?ł xD i mówi, że on w lewo popatrzył czy nic nie jedzie, ale
  • Odpowiedz
@bArrek nasz bohater miał puste skrzyżowanie z doskonałą widocznoscią, a w dyskusji sprzed 3tyg., w której też brałeś udział, kreował się na mistrza kierownicy to go życie zweryfikowało. W końcu złamał tylko dwa przepisy :) to jakby nie złamał żadnego co?
  • Odpowiedz
@Dusha: nie kojarzę tamtej dyskusji aż poszukam sobie xD typo, w którego stuknął też miał puste skrzyżowanie i widoczność i do tego czerwone światło ¯\_(ツ)_/¯ nie ma tu winy cwlmida co też stwierdziła policja, więc jak go życie zweryfikowalo? Że kolizje miał z czyjejś winy? #!$%@? z logiki robisz prawie, że na poziomie, że ofiary gwałtu są wspolwinne, bo prowokują wyglądem.
  • Odpowiedz
@Dusha: trochę poniosło, ale dalej nie uważam, że cwlmod jest winnym tej kolizji czy też, że ma za swoje itp 70kmph to nie jest szybko. W dodatku sprawdziłem jego profil i nie widzę wpisu, o którym pisałeś przed chwilą? Usunął czy źle szukam? Możesz podlinkować? Bo już kilka osób o tych poprzednich wpisach mówi, a ja nie widzę nic.
  • Odpowiedz
@Naturmensch: a rozumiesz, ze to nie chodzi o to kto jest winny? Tym razem mu ktoś faktycznie wyjechał, ale kto zawinił przy poślizgu na autostradzie lub wjechaniu w dupe, również w wykonaniu tego kolegi? Zadałeś sobie chociaż minimalną ilość trudu, żeby ogarnąć o czym mowimy czy włączyłeś rage modę jak tylko zobaczyłeś kolor paska pod moim avatarem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@CasualMirek: Piracie drogowym? A jakież to wykroczenie/przestępstwo popełniłem na owych filmach? Chcesz nazwać piratem drogowym kogoś kto według ciebie słabo zareagował na jedno z najcięższych wykroczeń na drodze? Chyba coś ci się pomieszało
  • Odpowiedz
kreował się na mistrza kierownicy


@Dusha: Nigdy czegoś takiego nie powiedziałem. Ja wyśmiewałem tylko ludzi którzy twierdzą, że jadąc 150km/h na autostradzie stwarzam zagrożenie drogowe i należy mi prawko odebrać. Czytając o mnie w ostatnich dniach nie dowiesz się prawdy bo mnóstwa szamba we mnie poleciało (ofc ja stoję obok tej rzeki i tylko czuję smród) a ja sam byłem złośliwy co do masy debili.
  • Odpowiedz
@cwlmod Współczuję kasacji tego #!$%@?, naprawdę fajne auto. Jeśli ten debil z BMW wjechał za czerwony sygnalizator, to dyskusja o jakiejkolwiek Twojej winie jest zamknięta.
Pooglądałem Twoje filmy na YT. Stary, bez urazy, ale jeździsz delikatnie mówiąc ch###o, a ta chu##a wynika z braku pokory i ch###ych nawyków. Posty, które Ci wyciągnęła @dobrzecisiewydaje to jakiś obraz nędzy umysłowej i braku wyobraźni. Idź na jakiś kurs bezpiecznej jazdy zanim zrobisz sobie
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: Mówisz o tym filmie gdzie #!$%@?łem w barierkę z własnego wyboru i tam gdzie obtarłem astrę? W obu przypadkach przyznałem się do błędu i co z tego? Myślisz że ty jesteś lepszy? Jak będziesz miał stłuczkę to zobaczysz jak będą ci ludzie czy nawet ty sam sobie wytykać że jednak mogłeś nie patrzeć na nawigację w momencie gdy gość przed tobą na przykład zahamował awaryjnie.

Zresztą jak możesz mnie
  • Odpowiedz