Wpis z mikrobloga

Czemu wysyłka butów ze stanów kosztuje aż 40 $ ? Przecież to chore. Gdyby to jeszcze była duża paczka czy coś, ale to przecież mały kartonik O.o

Chciałem sobie zamówić fajne buty za 75$ a tu wysyła 40 $. Dzięki bardzo, pozdrawiam.

A już myślałem, że rozwiązałem problem życia (bo te buty w PL chodzą po 600 zł. a na stronie producenta są za ok. 250 zł w przeliczeniu) :/

#problemypierwszegoswiata #usa #transport #buty #nike #nikeairmax
  • 23
  • Odpowiedz
@nodikv: Dowóz od sprzedawcy do firmy kurierskiej --> Firma kurierska robi fruuuuuuuuuu nad atlantykiem --> Ląduje gdzieś w #!$%@? od ciebie --> Dostarczają do ciebie.
  • Odpowiedz
@nodikv: Z USA wysyłkę listu zwykłego, większego tylko rozmiarami jak normalna koperta już liczą jako przesyłka. Wysyłałem list, brelok i batonika do Polski na Wykopocztę i zapłaciłem 13 dolarów za wysyłkę. Niestety, jest drogo.
  • Odpowiedz
@adrian977: Nadal nie wiem. Bo skoro producentem jest Nike, a większość salonów jest firmowa, to raczej nie wysyłają butów własnej firmie za 40 $ od paczki. :)

@semperfidelis: Taki sobie, bo wyjdą mi w okolicach 400 zł, co jest kwotą zaporową jak za buty.
  • Odpowiedz
@MrTofu: E, to jest najbijanie ludzi w butelkę, bo nie wierze żeby taka była realna wartośc tej usługi dla jednej z najpotężniejszych marek odzieżowych. W myśl tego dla pojedynczego konsumenta wysłanie takiej paczki kosztowałoby 500 zł? ;)
  • Odpowiedz