Wpis z mikrobloga

Przestancie jesc w tych gownomiejscach #kfc #mcdonalds. Zamiast isc tam, idz do normalnej burgerowni. Nie dosc ze lepszej jakosci, to taniej, wspierasz lokalnego przedsiebiorce i z reguly przytulniej.
Pic rel to burger za 35 zlotych. Cena zawyzona co najmniej o 15 zlotych ale Polaki i tak kupia bo amerykanskie i poza domem 'na miescie' xD miejcie troche godnosci ludzie

Zdjecie @LeopoldStaff

#jedzenie #polska #jedzzwykopem #gotowanie #fastfood
Pobierz SzalonyFanMalysza - Przestancie jesc w tych gownomiejscach #kfc #mcdonalds. Zamiast i...
źródło: comment_1581852716LdqM8YzFO3qXDkQdEO13pn.jpg
  • 63
@SzalonyFanMalysza: Ale to nie jest prawda, ze MC nie jest tani. Z kuponami, których jest multum (teraz nawet sam mozesz sobie wyklikać na co masz ochotę) płacisz około 10 i jesz dwa bieda-burgery, fryty i pijesz kolkę. „Lokalne burgerownie” maja dużo wyższe ceny, często przesadzone. Co do smaków i jakości - kwestia gustu. Sam lokalny, ale nie zgodzę się, ze MC to dno.
Przestancie jesc w tych gownomiejscach


@SzalonyFanMalysza: Dla mnie wszelkie burgerownie dla ludzi pokroju "oh takie alternatywne miejsca, jestem zajebisty, bo nie jem w sieciówkach" są właśnie gównomiejscami. Po #!$%@? mam płacić 20 zł za jednego burgera (no bo przeważnie tyle kosztuje w takich "burgerowniach") skoro mogę iść do pierwszego lepszego McDonald'sa i najeść się pod korek za 20 zł? Zwłaszcza, że teraz jest spoko opcja z tymi kuponami, które sam sobie
Zamiast isc tam, idz do normalnej burgerowni.


@SzalonyFanMalysza: Nie zawsze mam ochoty czekać 20-30 minut jak łaskawy kucharz w burgerowni zrobi mi burgera... Najgorzej było jak raz zadzwoniłem by były na daną godzinę 3 burgery do odbioru to #!$%@? nadal czekałem 20 minut jak zrobią xD Oni tam za karę pracują chyba i liczą na klientelę w rurkach która hype robi na rzemieślnicze burgery za cenę od 20zł w zywyż w