Wpis z mikrobloga

@itsokaytobegay: A ja ich lubię, co Wy do nich macie? podobnie postrzegamy filmy, zawsze po seansie zdają się potwierdzać moją ocenę, pomijając to, bo oczywiście opinie filmów są w większości subiektywne, to w porządku się zachowują, ciężko by mi było cokolwiek im zarzucić
  • Odpowiedz
@itsokaytobegay: @Hejtel: @MissN0b0dy: ej a ja ich lubię oglądać xD dowiedziałem się właśnie że powszechnie nie są uznawani za fajnych, no stale rosnąca baza oglądających na yt mówi inaczej
@czarnaMamba97: a to nie wiem czy wszedł pod pantofel, ale jedno wiem. Jak na filmikach jeszcze kilka lat temu Dawid wyglądał - a jak teraz i czy to miłość czy nie xD to wie już
  • Odpowiedz
@caribbean: XDD z Jackiem czesto sie nie zgadzal i przez to recenzje byly troche ciekawsze, ja walnełam na nich focha jak rok temu pazdzierze miedzynarodowe wrzucili w marcu dopiero i byl ten filmik zrobiony na odwal sie, zeby byl, a jak pytalam grzecznie o niego wczesniej w kom, to mi niemiło odpowiedzieli xd
  • Odpowiedz
@czarnaMamba97: xD a to niedobrzy ludzie, mi też w sumie ta wcześniejsza opcja podobała się bardziej, teraz jest mniej angażująco. I w ogóle zrezygnowali z systemu ocen nie wiem czemu, on był bardzo w porzadku, można było szybko ogarnąć czy film się podoba czy nie podoba. Ja dużo swego czasu oglądałem ich, musze przyznać - ale teraz to już nawet często nie włączam xD Bo nie chce mi się słuchaj
  • Odpowiedz
@caribbean: mam dokładnie tak samo z nimi, Stelmacha nie ogladam bo on sie skupia głownie ma marvelach itp, a ja tego nie ogladam xd do tego ta agnieszka to troche taka alternatywka-feministka xd, bardzo lubi Brie Larson i lubi naduzywac terminu "szkodliwy" w kontekscie filmów. A Dawidek przytakuje i ginie w jej cieniu xd
podobno duzo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czarnaMamba97: co jak to nie oglądasz marvela xD ja też nie jestem jakoś w komiksy czy coś taniego no ale filmwe uniwersum znam, avengersów, iron mana, thora no ogar xD. Ta Agnieszka, to oglądałem kiedyś jakiś wywiad albo qa z nimi - to ona jest zgadnij, no po psychologii xD Od razu widać. Nie wiem jakąś prywatnie jest osobą, no to nie mam co pisać, ale można się domyśleć dużo
  • Odpowiedz