Wpis z mikrobloga

@caribbean: ogladałam pare filmow superbohaterskich oczywiscie, ale tylko deadpool i ragnarok byly spoko, iron mana nawet do konca nie obejrzałam xd w jakims filmie aga wspominała ze jest po pedagogice tez( ͡º ͜ʖ͡º) co za kombo xd nic na tyle dobrego zeby polecac( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@adultowo: a ja ich lubiłam do momentu w którym ona go totalnie nie zdominowała. Jak gość powie coś od siebie to ta zaraz się patrzy jakby jej psa zabił w dodatku mam wrażenie że jest strasznie wyreżyserowana, sztuczna itd. Kiedyś napisałam im komentarz że wszystko mi się podoba że spoko ale ze trochę irytują anglicyzmy w miejscach średnio do tego pasujących, to odpisała że jak mi się nie podoba to
  • Odpowiedz
@itsokaytobegay: W ogóle ta typiara jest gruba, ale już dawno zauważyłem, że stara się to ukryć, bo np. te włosy zawsze zasłaniają kartoflaną twarz po bokach. Tak samo na insta nie ma ani jednej fotki, pokazującej ją w całej okazałości.
  • Odpowiedz
@Imperator_Bazantow: Yup, już widziałem fotkę wyżej. Beka, bo to i tak widać i jeszcze bardziej widać usilnie próby zatuszowania tego. I jeszcze to gadanie przez ściągnięte usta, by uwydatnić kości policzkowe. To pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy.
  • Odpowiedz
@mikasz: Magia kamery i ekranu. Ja jestem uczulony na grubasów, więc wykrywam z kilometra, czy ktoś ma bemben, czy nie. Są szczegóły, które to zdradzają. XD Np. zauważ, że ona zasyso policzki, zawsze ma ściągnięte te wary - nikt tak nie wygląda, ale kiedy mówisz to już trudniej jest mieć tak te wary ściągnięte i już wtedy się jej bardziej twarzyczka zaokrągla. Poza tym jak przekręca głowę, to jej często
I.....w - @mikasz: Magia kamery i ekranu. Ja jestem uczulony na grubasów, więc wykryw...

źródło: comment_15818878739oyG4ocVLtTFbHkxdiVazc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz