Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam telewizora 65-75 cali do wypełnienia gigantycznego salonu. Nie znam się na tym, nie zależy mi szczególnie na fajerwerkach: będzie oglądany netflix/hbo i meczyki, do tego chciałbym komfortowo pograć na #xboxone. Cenowo chciałbym się zmieścić gdzieś do 4k. Byłem w Rtveuroagd i pan powiedział, że za te pieniądze to niczego sensownego nie znajdę, bo lepiej już na starym rubinie oglądać, i mi polecił jakiś telewizor za 8,5k. A jak mu pokazałem jakieś 70 cali Philipsa za 3k, to powiedział, że to to nie działa praktycznie. Ja osobiście nie dostrzegam wielkich różnic w jakości obrazu, ale liczę na to, że wykopowa mądrość podpowie mi jakiś rozsądny model w tym zakresie cenowym.
#telewizory #telewizja #kupujzwykopem #kiciochpyta
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camelinthejungle:
Ja nie mam tv.
Więc rok temu kupiłem u chińczyka taki za 600 zł bo akurat jakaś promocja była.
Minusy są dwa:
Im ciemniej tym więcej widać
I filmy można oglądać ale w gry gdy potrzeba ostrości to tak średnio.

Ale kurcze jak się kiedyś zepsuje obecny to lecę kupić laserowke albo chociaż z dlp.

Wg mnie z projektorem jest jeden problem.
Odległość między ekranem a projektorem.
Nie może być
@violentj:
1. Każda z marek samochodów ma mniej modeli do wyboru niz producenci klepią modeli. To jak jak znać całą gamę VAG z wersjami wyposażenia, wersjami silnikowymi, kodami kolorów itd.
2. Kupowałem TV bez zakładania kont, więc nie mam w historii modelów.
3. Nie będę teraz zdejmował TV ze ściany, bo jakiś random w internecie, chce dowiedzieć się konkretny jaki model TV kupiłem.

No jak pisałem 4 latat temu kupiłem rodzicom