Wpis z mikrobloga

@Anon_wluj: Trochę szacunku do ludzi z innymi poglądach. Nie wziąłeś pod uwagę, że może ty się mylisz? PiS jest całkiem aktywny, w polityce społecznej zrealizował znaczną część oczekiwań opinii publicznej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IdillaMZ: kto mówi że wszyscy? Duża część osób 50+ które głosują na PiS przynajmniej raz tygodniu oglądają wiadomości o 19:30 które wiadomo co sobą reprezentują
@kodyak: Kompletna bzdura. Sukces PiS wynika m. in. z zagospodarowania obiektywnie istniejącego niezadowolenia społecznego - wynikającego z systemowego w III RP lekceważenia, ignorowania tych, którzy uważają iż nie skorzystali na przemianach ustrojowych.
PiS odpowiedział na realny problem społeczny, który eksplodował po latach tuskowego nic nie robienia, zwłaszcza w tym obszarze.
Mimo, że "dziadek" był wcześniej bombardowany propagandą sukcesu to jednej to drugiej partii, to jakoś jego niezadowolenie nie zniknęło. Jego poglądy
@Anon_wluj: Kiedy TVP była w rękach postkomunistów z SLD, kiedy mój dziadek był pod wpływem ówczesnej propagandy, to uważał dokładnie tak samo - tzn. był niezadowolony z przemian ustrojowych na wielu poziomach. PiS znaczną część tego niezadowolenia wygasił polityką społeczną, stąd pozytywny stosunek wielu seniorów do obecnej władzy.
@Anon_wluj: wczoraj byłem u rodziców, ojciec odpalił kompa czyta wiadomości i słyszę: OOooo Lichocka pokazała faka, i bardzo dobrze tak trzeba pokazywać tym komunistom
no to coś tam powiedziałem, że to jest obraz twojej partii i zapytałem czy wie po jakim głosowaniu pokazała ten palec, że to po tym jak dali 2mld na TVP zamiast onkologie powiedział: "tak, i ja jestem za!".
Powiedziałem tylko, że jest żałosny i matka kazała nam
@IdillaMZ: dokładnie i to nie tylko starsze osoby, ale też młodzi, wykształceni z mniejszych miast, którzy bez znajomości i wpływowych rodziców zmuszbei byli do emigracji na zachód lub pracy poniżej kwalifikacji w januszexach