Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Mescuda: z jednej strony się zgadzam. Z drugiej... Sytuacja z warsztatu z którym mam styczność - starzy pracownicy w wieku 50-60 lat nie dość że mają dużo więcej doświadczenia, to no cóż... Są po prostu starzy, ale jednak to oni dbają o porządek i organizacje. Młodzi, mimo że tego doświadczenia i umiejętności nie ma, to nie złapią sami z siebie miotły i nie ogarną dookoła. Ba, nawet po sobie do końca
  • Odpowiedz
@Niggalke: nawyki z wojska tak wiem wojsko to zło co dla niektórych. Ale w wieku 20 lat zostałeś oderwany od mamusinego garnuszka na blisko dwa lata z obcymi ludźmi. I chcąc nie chcąc musiałeś się nauczyć ogarniac wokół siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Positano1: ale ja pisałem o całkowicie innej sytuacji. Więc nie gadaj bzdur, tylko czytaj ze zrozumieniem. W większości wypadków pracuje z osobami mniej więcej w moim wieku, rzadko zdarza się, że pracują naprawdę sprawnie i do tego brakuje im sporo wiedzy w porównaniu do starszych pracowników na tych samych stanowiskach.
  • Odpowiedz
@L3gion: Bo Bolak jak jedzie zagranicę to jedzie zarobić. Ja nigdy w życiu mniej niż 200h w miesiącu nie pracowałem. Co mam przyjść o 15 do mieszkania i pół dnia nic nie robić?

kult #!$%@?


@Djgregor: ale jak to przecież na wykopie panuje przekonanie, że bolacy to nieroby, bo 500+ mają. Dobrze, że Musk nie popiera kultu #!$%@? pracując po 12h dziennie....
@Mescuda:
  • Odpowiedz
Co mam przyjść o 15 do mieszkania i pół dnia nic nie robić?


@Marek1991: nie sztuką jest #!$%@?ć tylko zrobić coś i mieć czas na inne rzeczy. Moim zdaniem ludzie powinni pracować coraz mniej bo zarobki są coraz lepsze. Ja myślę aby skrócić etat a nie wydłużać go. A Polacy to są ciągle na dorobku, ciągle im mało i #!$%@?ą po 12h dziennie aby mieć auto w leasingu.
  • Odpowiedz