Wpis z mikrobloga

Daily reminder:
Podczas gdy Ty robisz nofap myśląc, że jak przez 50 dni nie będziesz dotykał prącia i podniesie Ci się przez to poziom testosteronu to przełoży się to na lepsze kontakty z kobietami...
Podczas gdy Ty musisz się uczysz jak rozmawiać z kobietami; Co powiedzieć? Kiedy to powiedzieć? Jak eskalować kontakt wzrokowy czy dotyk, by jej za szybka nie zniechęcić...
Podczas gdy Ty jesteś całe życie odrzucany nawet gdy wszystko "robisz" dobrze...
Podczas gdy Ty musisz latami się "rozwijać" w nadziei, że 30 letnia otyła, samotna matka wreszcie obniży standardy i zwiąże się z Tobą jako beta dostarczycielem zasobów...

to:

Ta nieatrakcyjna dziewczyna z nadwagą dostaje pieniądze za seks z nią...
Ta nieatrakcyjna dziewczyna z nadwagą nagrywa tutoriale o seksie oralnym i dostaje propsy, że robi dobrą robotę...
Ta nieatrakcyjna dziewczyna z nadwagą za 10 lat bez żadnego wysiłku znajdzie beta-cucka, za którego wyjdzie... a on będzie się cieszył, że może być z kimkolwiek twierdząc, że "przeszłość się nie liczy"
...i nawet nie musi robić pierwszego kroku!

Nawet najbrzydsza, najtragiczniejsza kobieta, prowadząca się najgorzej na świecie ma armię napaleńców gotowych jej uchylić nieba za sam fakt posiadania wzoru chromosomalnego XX. Większość mężczyzn nie ma absolutnie ŻADNYCH standardów względem kobiet oprócz samego faktu istnienia.
To zrobiły social media, ruchy post-feministyczne, aplikacje randkowe, prokobiece prawo w Polsce i na całym świecie...


#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #bluepill #cuckold #divyzwykopem #podrywajzwykopem
B.....W - Daily reminder:
Podczas gdy Ty robisz nofap myśląc, że jak przez 50 dni ni...
  • 70
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: ta część o no fspie i rozkminianiu na czynniki pierwsze całego podrywu itp to jedno z większych "otworzyło mi to oczy" na tagu- przynajmniej dla mnie.

Do reszty nie chce mi się na razie odnosić bo temat jest znacznie bardziej zawiły niż to przedstawiłeś
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Ponadto gdyby schudła to by była 6/10. A od faceta na pewno wymaga wzrostu, atletycznej sylwetki, kwadratowej szczeki, gestych wlosow bez zakoli, oczu łowcy i zarobkow co najmniej 10 000 netto na umowie o pracę + własnościowe mieszkanie i samochód z salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: to jest prawda, jesteś brzydka, naloz krótka spódniczkę, obcas który podniesie ci tyłek, wypnij klatkę z pushupem nawet jak jesteś płaska, jak nie to dekolt, szminka na usta, zakryj pryszcze, pomaluj oko i wyprostuj włosy. Już masz grono napalencow, ale nigdy nie chodź na basen
  • Odpowiedz
@ramzes8811:

Juggernaut's law

Juggernaut law

Nie ma apostrofu, bo to nie "prawo", które wymyślił dr hab. Juggernaut, tylko (w wolnym tłumaczeniu) "prawo pasztetu" ;)
  • Odpowiedz
To ze sie nie bedzie trzepać kapucyna nie sprawi ze urosnę o 20 cm i twarz mi wyprzystojnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: ament. Tak samo jak to, że "wyjdziesz do ludzi" - będziesz miał znajomych, fajna sprawa, ale jeśli nie jesteś atrakcyjny to nic nie da w kontekście różowych
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Mam szczere xD na twarzy, gdy ktoś myśli, że nofap podniesie mu testosteron i generalnie coś da.Obecnie jestem na cyku test. cyp. solo, mój poziom testosteronu to jaieś 5/6x górna granica normy i co? i nic. Progres na siłowni wyraźny, nic poza tym.
  • Odpowiedz
Ta nieatrakcyjna dziewczyna z nadwagą dostaje pieniądze za seks z nią...

Ta nieatrakcyjna dziewczyna z nadwagą nagrywa tutoriale o seksie oralnym i dostaje propsy, że robi dobrą robotę...

Ta nieatrakcyjna dziewczyna z nadwagą za 10 lat bez żadnego wysiłku znajdzie beta-cucka, za którego wyjdzie... a on będzie się cieszył, że może być z kimkolwiek twierdząc, że "przeszłość się nie liczy"

...i nawet nie musi robić pierwszego kroku!


Nawet najbrzydsza, najtragiczniejsza kobieta, prowadząca
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: > Tylko niech nikt nie pisze, że przegrywy to nie spermiarze. To tacy sami spermiarze, jak ci co jej płacą, tyle że o przeciwnym zwrocie.

Tamci marnują czas na zarabianie dla niej, a wy na pisanie takich wysrywów i ich czytanie.

W obu przypadkach powodem jest spermiarstwo. Przegrywy są po prostu za nisko, żeby ona chciała od nich kasę, więc tylko ujadają, zamiast zająć się swoim życiem.


Spermiarz - osoba
  • Odpowiedz