Wpis z mikrobloga

@szklisty: wolaj, sam jestem na redukcji, 183cm 99kg bylo a teraz 90.6, liczenie kalorii i makrosów only here + 2-3x w tygodniu orbitrek w domu, planuje dobic do 83-85 ale chyba musza wjechac cwiczenia na silowni zeby nie wisial bebzon.. wolaj!!
  • Odpowiedz
daj manuala jak się gra w zrzucanie tłuszczu :)


@DirtyPietr: liczysz zapotrzebowanie dzienne, odliczasz 300kcal, trzymasz się tego. koniec filozofii
o reszcie co prawda można gadać latami, ale to jest absolutny rdzeń zasad
  • Odpowiedz
Kierunek jest dobry, jednak póki nie liczysz kalorii to nie wiesz ile ich spożywasz. Codziennie 250kcl więcej, retencja wody, mięśnie i masz swoje dwa kilogramy przez 2 miesiące. Polecam zamiast wagi, mierzenie się.


@szklisty: a widzę, że w sumie nie mam co się udzielać, bo OP nie pedał i dobrze gada. Ja się kompletnie wypłukałem z chęci pomagania ludziom, bo i tak jak im się nie chce, to w życiu
  • Odpowiedz
@Darknes17: nie podjadałem słodyczy, majonez to nawet nie wiem jak smakuje. Do tego w tamtym okresie zacząłem chodzić na treningi piłki ręcznej do byłej drużyny. 2x2h w tygodniu srogiego #!$%@?. Metabolizm powinien ruszyć a chyba zwolnił.
  • Odpowiedz