Wpis z mikrobloga

Nowa wykopowa zabawa. Podawajcie w komentarzu twórców, którzy KIEDYŚ BYLI FAJNI a obecnie #!$%@?ą same głupoty. Ode mnie przykład: "Ichabod", świetny, merytoryczny twórca z ogromną wiedzą popkulturową. Uwielbiałem jego trafne analizy filmów. Potrafił wyszukać wiele ciekawych rzeczy na które inni nie zwracali uwagi oceniając jakiś film.
OBECNIE? Same lewackie głupoty, wgrywanie filmików o tym, że obsadzanie murzynów w rolach białoskórych mężczyzn to nic złego albo wydawanie filmu w którym przepowiada jak to #!$%@? będzie jakis powstający film a gdy on wyjdzie i robi jego recenzje to pieje nad nim z zachywtu xD

Teraz wy!

#glupiewykopowezabawy #polskiyoutube #youtube
Pobierz Bunch - Nowa wykopowa zabawa. Podawajcie w komentarzu twórców, którzy KIEDYŚ BYLI FAJ...
źródło: comment_15817352800stE5G6A30eOVUjyGFSlic.jpg
  • 54
m yt.

Dla mnie oczywiście Bunch, na tym sie wychowałem. Pamiętam jeszcze jak codziennie zaglądałem na Twoją stronę i zaglądałem do zakładki "w trakcie tworzenia" czy coś podobnego i patrzyłem czy te paski postępu idą dalej.

Na pewno Zdzichumajster, kapitalna odskocznia od życia codziennego. Taka atmosfera z kumplem


@albertmilosz: O! Ja Ginny pamiętam. ZdzichaMajstra też, robił filmiki na ciekawe tematy, fajnie się go słyszało.
Co ciekawe, zarówno Ginny jak i Zdzicha
@adam1105: No Oskarek nie lepszy. Polecam poczytać sobie czasami jego wpisy po komentarzami na ich grupach albo posłuchać go czasami na napisach. Na swoim kanale jest jescze spoko. Najlepsza jest jego wypowiedź chyba o filmie Joker przed jego premierą. "Ja już wiem, fani zepsują mi swoimi komentarzami dyskusję o filmie" Mniej więcej tak to szło. Zwykły ignorant się z niego zrobił. Obstawiam, że gdyby nie grubas, gruba baba grubego i psiulak
@Brightsider: @Ulany_Utopiec: @majkel_bialkov: @albertmilosz: @M1PH6_5: @aegypius: @adam1105:

Ichabod zrobił właśnie film o Sonicu w którym... nie podoba mu się, że twórcy posłuchali fanów i przerobili początkowy wygląd Sonica na inny! Rozumiecie? To ŹLE że wytwórnia posłuchała fanów. I gość w filmie opowiada o tym, że to wizja artystyczna jakiegoś filmu i to niepokojące że słuchają fanów robiąc film dla fanów :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Brightsider: @Ulany_Utopiec: @majkel_bialkov: @albertmilosz: @M1PH6_5: @aegypius: @adam1105:


Ichabod zrobił właśnie film o Sonicu w którym... nie podoba mu się, że twórcy posłuchali fanów i przerobili początkowy wygląd Sonica na inny! Rozumiecie? To ŹLE że wytwórnia posłuchała fanów. I gość w filmie opowiada o tym, że to wizja artystyczna jakiegoś filmu i to niepokojące że słuchają fanów robiąc film dla fanów :D

@Bunch:

@Brightsider:
@Bunch @adam1105 : Ichabood to dzbanisko i rak polskiego yt ale ma trochę racji. Nie zawsze można robić film pod fanów ale czasami warto wziąć pod uwagę ich opinię i dostosować się do niej w odpowiedni sposób. Do kina trzeba zaciągnąć przede wszystkim ludzi, którzy nie znają postaci itp, bo jednak takich ludzi jest więcej. Więc czasami pewne zmiany są wymagane. W przypadku Sonica to akurat dobra zmiana, bo poprzedni wygląd jeża
@gascoigne: przy okazji ostatnich wpisów na temat p. Stelmacha trafiłem do tego wpisu. Normalnie prorok z Ciebie na temat Kopyry :)

Właśnie zamknął swój kanał z piwem i na drugim kanale opowiada o wstawaniu rano, chce kołczować ludzi i pokazuje w czym biega.
@PdG_PL: Problem w tym, że okazało się, że Kopyry lubię słuchać.

I nawet czasem do jakiegoś gotowania czy czegoś takiego sobie zapuszczę jego 'publicystykę' czy tam 'lifestyle'.
Mówi ciekawie, czasem przypadkiem można jakiś inny punkt widzenia na daną sprawę sobie uświadomić i w ogóle.

W kontekście sukcesu na yt nawet bardzo pochwalam jego decyzję. Tzn. gadanie o piwie chyba każdemu widzowi się wreszcie znudzi. Te końskie derki, diacetyle, słody prażone... ileż
@gascoigne: ja też lubię sobie zapuścić np. jego live 2h i niech tam sobie w tle leci takie gadanie :) także rozumiem w 100% :) Tak samo kilkugodzinne gadki Joe Rogana - ostatnio szafę skręcałem i słuchałem jak Elon opopwiada o planach na autonomiczne ciężarówki :)

Natomiast co do ego Tomka - trochę na ostatnim live z tą monetyzacją i planami na możliwość komentowania tylko dla wspierających to jednak trochę odlatuje.