Wpis z mikrobloga

Nowa wykopowa zabawa. Podawajcie w komentarzu twórców, którzy KIEDYŚ BYLI FAJNI a obecnie #!$%@?ą same głupoty. Ode mnie przykład: "Ichabod", świetny, merytoryczny twórca z ogromną wiedzą popkulturową. Uwielbiałem jego trafne analizy filmów. Potrafił wyszukać wiele ciekawych rzeczy na które inni nie zwracali uwagi oceniając jakiś film.
OBECNIE? Same lewackie głupoty, wgrywanie filmików o tym, że obsadzanie murzynów w rolach białoskórych mężczyzn to nic złego albo wydawanie filmu w którym przepowiada jak to #!$%@? będzie jakis powstający film a gdy on wyjdzie i robi jego recenzje to pieje nad nim z zachywtu xD

Teraz wy!

#glupiewykopowezabawy #polskiyoutube #youtube
Bunch - Nowa wykopowa zabawa. Podawajcie w komentarzu twórców, którzy KIEDYŚ BYLI FAJ...

źródło: comment_15817352800stE5G6A30eOVUjyGFSlic.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Painting-colors-in-the-dark: w punkt. Pamiętałem go z czasów Doomu Starców, jakiś czas temu odpaliłem jakiś jego "materiał", a tam " no #!$%@? #!$%@? małpa #!$%@? #!$%@? mać #!$%@? znowu mnie #!$%@?ła #!$%@? #!$%@? #!$%@? #!$%@? gra i #!$%@? tłumaczenie #!$%@? #!$%@?"
  • Odpowiedz
@Bunch Co prawda to prawda, mimo to wciąż lubię oglądać stare cykle recenzji horrorów. Kiedyś to był polski AVGN. Jak dobrze, że Mroowa robi coraz to lepsze materiały.
  • Odpowiedz
@Widzet: Sam miałem wkleić dema, ale zobaczyłem że już wkleiłeś. Dla mnie gigantyczny regres i sodówa. Kiedyś autor bardzo niszowego na tamte czasy humoru, zabawnych filmików, bardzo inteligentny content. Obecnie alfa i omega, wszystko co mówi to mówi takim protekcyjnym, mentorskim głosem jakby był co najmniej Mojżeszem. Jego komentarze i oceny na filmwebie to jedno wielkie "hej, zauważ moją oryginalność, hej błagam zauważ mnie".
  • Odpowiedz
@Bunch: Tak na pierwszy strzał pomyślałem nad:

Ucieczka do Raju - kiedyś mega pozytywny kanał o życiu na Filipinach. Dzisiaj taki przekombinowany format i wieje nudą.

#!$%@? - jak zaczynali mieli genialne pomysły i gdy czasami zaglądam do "co mówią studenci" nadal potrafię się uśmiechnąć. Przestałem oglądać ponad 2 lata temu, teraz już nawet nie zaglądam, bo humor jest żałosny.

5 sposobów na - byłem z nimi od pierwszego odcinka i
  • Odpowiedz
@Bunch: Do tego dodam jeszcze Oskar Rogowski. Kiedyś jako komiksomaniak. W zasadzie wystarczy napisać to samo co Ty. Plus stał się jeszcze bardziej zarozumiały niż grubas ichabood. I zawsze ma ból dupy jak ktoś ma inną opinię niż on. Widać przebywanie z grubasem robi przerzuty na mózg. No i do tego Opydo. Kiedyś robił nawet fajna serię złych książek, teraz kojarzę go tylko jako sfrustrowanego bezbeka (jego wpisy na grupie grubego).
  • Odpowiedz
@Bunch:
Ośmielę się stwierdzić, że najprawdopodobniej Kopyra szykuje się do startu i niebawem odleci.

W sumie i tak lubię go słuchać. Szanuję za pewność siebie i motywację. Ale jak mu się skończą te pogadanki o kredytach itp. to boję się, że przerzuci się na coraz większe banały a ego będzie rosło wprost proporcjonalnie i tak zapętli się, stanie się prorokiem i- w jego mniemaniu- mędrcem od wszystkiego.

Ogólnie mam awersję do
  • Odpowiedz