Wpis z mikrobloga

Mireczki, czas na antywalentynkowe #rozdajo z #goodie! Po co Wam #rozowepaski, skoro możecie mieć konsolę? I to jaką! Mamy dla Was nowiutką #ps4 () Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa wybierze zwycięzcę, który:
1) zaplusuje ten wpis,
2) udzieli najciekawszej odpowiedzi na zadanie: "Opisz swoje wymarzone #walentynki – masz nieograniczone możliwości finansowe. ( ͡º ͜ʖ͡º) "

#konkurs trwa do jutra do 11:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi.

Polecamy Wam też walentynkową promocję z #cashback!!! 15 zł w prezencie na powitanie dla nowych użytkowników goodie cashback. [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] Szczegóły tutaj.

#zakupy #pieniadze
Goodie_pl - Mireczki, czas na antywalentynkowe #rozdajo z #goodie! Po co Wam #rozowep...

źródło: comment_1581674371rEka20utJCvGoQY9Vay0xO.jpg

Pobierz
  • 130
Dobra, pakuję lasie do wynajętej furki i lecimy na szybkiego maczka (oczywiście z kuponikami, bo żal wydawać za dużo kasy). Po spałaszowaniu dwóch powiększonych zestawów lecimy na lotnisko. Podchodzę do kasy i mówię „po proszę bilet na 19:45 do Meksyku”. Możliwe, że na lotniskach nie ma kas, w takim razie szybko zmieniam plan na randkę. Pakuje lasie do innej wynajętej furki i mkniemy na górki Szymona w Piasecznie, piszę do Muska i
@Goodie_pl wymarzone walentynki? Możliwość wyciszenia różowej na jeden dzień. Bo gada o tych walentynkach jakby jej placili 50gr za kazde zdanie. Chce sobie tylko otworzyć piwko i pograć w świętym spokoju.
Rano budze się z moim #rozowypasek i mowie
-SŁUCHAJ, masz 30 minut na spakowanie się.
Ona patrzy sie na mnie jakby zobaczyła serwerownie wykopu na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Co ty mowisz?
-No mowie, szykuj sie, mam niespodzianke dla Ciebie.
Ona po 30 minutach jest spakowana a na dole już czeka taksówka.
-Nie ma tak łatwo, odwracaj sie zasłonie ci oczy, nie będziesz wiedziała dopoki nie będziemy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl:
Moje wymarzone walentynki do wycieczka w Tatry z drugą połówką w celu zdobycia kolejnego szczytu. To uczucie gdy dojdzie się do celu () 10/10
Po powrocie kocyk, grzaniec i można położyć się wcześniej spać.
Najprostsze, a zarazem najlepsze rozwiązanie jakie widzę dla siebie i mojego różowego paska.
Cały dzień w spokoju, a dokładniej:

Sąsiadom z góry zapłaciłbym, żeby zamiast kłócić się kolejny raz, pojechali sobie na całodniowe spa i dali nam odpocząć od krzyków i wyzwisk.
Kota wysłałbym do najlepszego kociego hotelu pod słońcem, żeby cały dzień mógł wybawić się przy zabawkach, których na oczy jeszcze nie widział. A przy okazji poznałby tam nowych kolegów i
Proste jak budowa cepa,ja i wymarzona konsola Ps4.
Wieczór,winko no i oczywiście Red Dead Redemption 2 () i tak całą noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Goodie_pl: Chyba żaden z okresów historii nie hołdował tak miłości jak przełom lat 60. i 70. XX wieku z ruchami hippisowskimi jako jej ambasadorami. Jeśli więc miałbym świętować wymarzone walentynki, to oczywiście na modłę dzieci-kwiatów. Byłaby to podróż przez Kalifornię słynną Route 66 w legendarnym busie volkswagena. Ja i moja walentynka mielibyśmy na sobie kolorowe stroje z epoki i kwiaty we włosach. W podróży towarzyszyłaby nam najwspanialsza muzyka tego okresu -
Eustachiusz - @Goodie_pl: Chyba żaden z okresów historii nie hołdował tak miłości jak...

źródło: comment_1581683020YawDFTKZNL9zUvkcvjFlCx.jpg

Pobierz
@Goodie_pl moje wymarzone walentynki, cóż... Z dziewczynami nie mam zbyt dobrych doświadczeń. Wziąłbym więc laptop w plecak, pojechał nad morze, trochę sobie pospacerował, spytał się na Mirko czy nie chce ktoś na piwko, wypił jedno czy dwa, wrócił do hotelu i pykał w Wieśka na lapku ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Goodie_pl: pojechałabym do mojego niebieskiego, wzięła go na nasze ulubione jedzenie i na całonocny seans do pustego kina gdzie graliby jego ulubione filmy ( ʖ̯)