Wpis z mikrobloga

Mireczki, czas na antywalentynkowe #rozdajo z #goodie! Po co Wam #rozowepaski, skoro możecie mieć konsolę? I to jaką! Mamy dla Was nowiutką #ps4 () Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa wybierze zwycięzcę, który:
1) zaplusuje ten wpis,
2) udzieli najciekawszej odpowiedzi na zadanie: "Opisz swoje wymarzone #walentynki – masz nieograniczone możliwości finansowe. ( ͡º ͜ʖ͡º) "

#konkurs trwa do jutra do 11:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi.

Polecamy Wam też walentynkową promocję z #cashback!!! 15 zł w prezencie na powitanie dla nowych użytkowników goodie cashback. [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] Szczegóły tutaj.

#zakupy #pieniadze
Pobierz Goodie_pl - Mireczki, czas na antywalentynkowe #rozdajo z #goodie! Po co Wam #rozowep...
źródło: comment_1581674371rEka20utJCvGoQY9Vay0xO.jpg
  • 130
@Goodie_pl: Nie mam swoich wymarzonych Walentynek, dzień jak każdy inny ze swoją ukochaną połówką. Polecam każdemu spędzać "ten" dzień 365 dni w roku. A sobie życzę spędzać je z ukochaną grając na tej konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja i mój niebieski zawsze marzyliśmy o podróży do Los Angeles. Spełniłabym nasze marzenie i po przylocie zwiedzilibyśmy miasto. Ale później czekałaby na niego niespodzianka... ( ʖ̯)
Zorganizowałabym spotkanie z Brianem Fargo (tym od Fallouta) bo mój niebieski jest największym fanem tej gry. (Ale nie tych najnowszych bo są beznadziejne). Brian zaprosiłby nas do swojego apartamentu i gralibyśmy razem z nim, a na koniec dałby mojemu
@Goodie_pl: nieograniczone pieniążki? To pewnie locik samemu w jakimś Emirates Airline, w wygodnym siedzeniu, bez hałasu dzieciaków w tle, z telewizorkiem, kołderką, konsolą do grania i dwoma posiłkami.

O matko jak ja bardzo bym chciał tego kiedyś doświadczyć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: nieograniczone możliwości finansowe mówicie... No to ja bym uderzył w otworzenie jakiegoś małego biznesu żeby się w przysłowiowej dupie nie poprzewracało od dobrobytu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Różowa lubi koty to otworzyłbym kocią kawiarnię to by miała zadanie pilnować i opiekować się sierściuchami. A ja zostałbym pseudo baristą15k ( ͡ ͜ʖ ͡). Kawa dla wykopków oczywiście 15% taniej (
@Goodie_pl w tej chwili wymarzone, to takie, żeby niebieski wrócił z zagramanicy z delegacji, gdzie się źle czuje. Spędzenie ich najzwyczajniej w świecie, we dwoje, w dresikach i z pysznym jedzonkiem, bo miłość należy celebrować codziennie, nie tylko raz do roku :>
@Goodie_pl: Myśląc o nieograniczonym budżecie celowałbym w jakiś egzotyczny kraj. Telefon wyłączony żeby poświęcić 100% uwagi różowej :3 Chciałbym spędzić ten dzień zaczynając od wspólnego śniadania, a leniwe godziny na plaży zakończylibyśmy wypożyczeniem z różową dwóch sportowych kabrioletów i wybraniu się wspólnie na przejazd za miasto. Przejazd pełen wrażeń jak na teledyskach () Wiecie - słońce, muzyka, wszystkie miejscowe atrakcje i wzrok zazdrosnych ludzi
@Goodie_pl rzucam wszystko, lecę odrzutowcem do Japonii, spędzam upojny poranek w jednym z lepszych burdeli i korzystając z faktu że istnieją strefy czasowe:
-piję wódkę z niedźwiedziami w Rosji
-zażywam ciekawe substancje w Holandii
-zwiedzam Omaha bitch(jak to się pisze)?
-skok z Bungee w Madrycie
-piję wódkę sam, bo Pingwiny wódki nie piją( ͡º ͜ʖ͡º)
-strzelam z haubicy wz.1938 w USA
-zwiedzam miejsca związane z Pablo Escobarem