Wpis z mikrobloga

Mireczki, czas na antywalentynkowe #rozdajo z #goodie! Po co Wam #rozowepaski, skoro możecie mieć konsolę? I to jaką! Mamy dla Was nowiutką #ps4 () Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa wybierze zwycięzcę, który:
1) zaplusuje ten wpis,
2) udzieli najciekawszej odpowiedzi na zadanie: "Opisz swoje wymarzone #walentynki – masz nieograniczone możliwości finansowe. ( ͡º ͜ʖ͡º) "

#konkurs trwa do jutra do 11:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi.

Polecamy Wam też walentynkową promocję z #cashback!!! 15 zł w prezencie na powitanie dla nowych użytkowników goodie cashback. [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] Szczegóły tutaj.

#zakupy #pieniadze
Goodie_pl - Mireczki, czas na antywalentynkowe #rozdajo z #goodie! Po co Wam #rozowep...

źródło: comment_1581674371rEka20utJCvGoQY9Vay0xO.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: ja to bym sobie kupił alpake, alpaki są świetne. Od razu bym jej załatwił jakąś fajną zagrodę i byśmy sobie żyli. Czytałbym sobie z nią książki, grał w karty i zawsze wygrywał
  • Odpowiedz
Jak nieograniczony budżet to chciałbym w końcu zwiedzić Australię i Nową Zelandię, bo co odłożę to nagle jakieś niespodziewane wydatki i tak w kółko
  • Odpowiedz
@Goodie_pl moje wymarzone antywalentynki spędziłbym z moją paczką kolegów z liceum. Ziomeczki przyjechaliby do mnie ze swoimi komputerami, rozstawilibyśmy sprzęt w jednym pokoju i cały dzień i noc gralibyśmy w gierki w trybie kooperacji. W przerwach mielibyśmy czas pogadać, nadrobić zaległości, pobyć w swoim świecie. Budżet nie musiałby być specjalnie duży, wydatki to tylko transport, piwko i picki.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl nieograniczony hajs hmmm... Kupuje mojej zonie i dziecku nielimitowany pakiet szczepionek na koronowirusy i wszystki choroby swiata wraz z pakietem dostępnych lekarzy i badan.

Sam mam zdrowe recę i to co bede chciec to zapracuje na to. Najwazniejsze to zdrowie bliskich, a nowiutka PS4 to dodatek do zycia, jesli dostane to podaruje mojemu dziecku :)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl:
,,Pogoda jest na tyle dobra, że mogę zdjąć dach w Lamborghini Aventadorze, jadę z kobietą na lotnisko, wynajmuję helikopter, lecimy do Wenecji, bzykamy się, jemy pizzę i wracamy do Polski" (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl:
,,Pogoda jest na tyle dobra, że mogę zdjąć dach w Lamborghini Aventadorze, jadę z kobietą na lotnisko, wynajmuję helikopter, lecimy do Wenecji, bzykamy się, jemy pizzę i wracamy do Polski" (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl nieograniczone powiadacie? To proste: pojechałbym z dziewczyną nad morze, może byc i Bałtyk i liczył na piękne bezchmurne niebo. Poszlibyśmy do kawiarni, zamówili kieliszek wina i po prostu cieszyli się swoim towarzystwem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: budżet bez ograniczeń? No to maksymalnie możemy zabrać lubą na przelot w kosmosie. Walentynkowa fotka na tle Ziemi.... Instagram by spłonął.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Nieograniczony budżet powiadacie.. Wpadłbym (zachęcony wiewiórkami z reklamy) do Media Expert po Call of Duty : Modern Warfare, później w Żabce połasiłbym się na 4 harnasie z lays'ami i spędził miło wieczór z Waszym PS4. A wszystko przez fakt, że lubię filozofię tybetańską ;)

A tak szczerze.. To ogólnie mam chorą Córkę i wiecie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obiekt18 - @Goodie_pl: Nieograniczony budżet powiadacie.. Wpadłbym (zachęcony wiewiór...

źródło: comment_1581697877SST2WosuUSchuhGte2ZHhe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Goodie_pl Moje wymarzone walentynki musiałyby się zacząć od kupna jakichś upominków/prezentów dla wszystkich moich bliskich. Szczególnie dla takich osób, które są same, aby w tym szczególnie przytłaczającym dla nich dniu mogły odnaleźć jakiś pozytywny aspekt. Jeżeli byłoby mnie stać na wszystko dzięki nieograniczonemu budżetowi to chciałbym zjeść z moją ukochaną jakąś super kolację. Oczywiście najpierw wykupiłbym dla niej całą kwiaciarnię oraz kupiłbym jej szpica miniaturowego, o którym zawsze marzyła(a dla siebie
  • Odpowiedz