Wpis z mikrobloga

Mireczki, czas na antywalentynkowe #rozdajo z #goodie! Po co Wam #rozowepaski, skoro możecie mieć konsolę? I to jaką! Mamy dla Was nowiutką #ps4 () Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa wybierze zwycięzcę, który:
1) zaplusuje ten wpis,
2) udzieli najciekawszej odpowiedzi na zadanie: "Opisz swoje wymarzone #walentynki – masz nieograniczone możliwości finansowe. ( ͡º ͜ʖ͡º) "

#konkurs trwa do jutra do 11:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi.

Polecamy Wam też walentynkową promocję z #cashback!!! 15 zł w prezencie na powitanie dla nowych użytkowników goodie cashback. [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] Szczegóły tutaj.

#zakupy #pieniadze
Goodie_pl - Mireczki, czas na antywalentynkowe #rozdajo z #goodie! Po co Wam #rozowep...

źródło: comment_1581674371rEka20utJCvGoQY9Vay0xO.jpg

Pobierz
  • 130
@Goodie_pl chciałbym spędzić ten dzień na jakieś egzotycznej wyspie typu Bora-Bora albo Hawaje, kolacja przy chowającym się słońcu w oceanie, przeżyć choć raz to co na filmach :)
@Goodie_pl Kupuje jacht, biorę swoją lubą na dzika przygodę, pijemy Kadarke przy blasku księżyca słuchając z JBLka jak Krzysiu Krawczyk głaszcze melodią nasze uszy podspiewujac "Parostatkiem w piękny rejs" , potem jemy coś co oboje lubimy najbardziej, czyli zapewne jakąś picke hawajska zamówioną z lokalnej pizzerii, której właścicielem jest Pan Michał, który prócz własnej pizzerii prowadzi Hospicjum dla dzieci z Downem, dzięki czemu jedząc pizze wspieramy biedne dzieciaki. Po romantycznej kolacji kochamy
Moje wyśnione i wymarzone walentynki, sprowadzają się do prozaicznej rzeczy a mianowicie posiadania choćby drugiej połówki...
Nie tej połówki w postaci #rozowepaski paski bo już mam,
1/2 flaszki też mnie nie urządza...
Mnie się marzy przynajmniej połowa zaliczonych transakcji #cashback na #goodie
Tak tak wiem mamy niewyobrażalny zasób pieniędzy, ale zbieraj grosik do grosika a uzbierasz na konsole #ps4