Wpis z mikrobloga

@rrdzony nie jestem żadnym przeciwnikiem 5g, ale dopiero teraz wychodzą badania o długotrwałym wpływie 4g na organizmy. Zwolennik nauki powiedziałby że nie wiadomo czy cokolwiek powoduje, ale nie ma przesłanek żeby się bać
  • Odpowiedz
Ostatnie badania o aspartamie jak kolega mi mówił powodowały uszkodzenie, ale w zbyt dużych dawkach żeby dało się tyle coli czy innego picia wypić.


@CorpusCallosum: Dawaj linka, bo mój kolega mówił, że to nieprawda.
  • Odpowiedz
nie jestem żadnym przeciwnikiem 5g, ale dopiero teraz wychodzą badania o długotrwałym wpływie 4g na organizmy. Zwolennik nauki powiedziałby że nie wiadomo czy cokolwiek powoduje, ale nie ma przesłanek żeby się bać


@CzarnaPufa: nie p-----l

Dr Tomasz Rożek
  • Odpowiedz
@CzarnaPufa: owszem nie badano wpływy 5g, ale badano wpływ fal elektromagnetycznych o różnych długościach, między innymi też fale milimetrowe tworzące 5g. Wiemy jak takie fale oddziałują z ciałem i znamy energię takich fal, więc nawet możemy spokojnie stwierdzić, że te same fale użyte do przesyłania internetu do twojej komórki c---a ci zrobią...
  • Odpowiedz
różnica jest taka że 4g jest emitowane ogólnie. 5g jedynie strumieniem do telefonu. Nie oddziałuje to na całe ciało.


@Gymski: Możesz to doprecyzować albo podać źródło? Nadajniki będą namierzać telefon?
  • Odpowiedz
@rrdzony 5g ok, z GMO to wpier na księżyc, żaden producent rolny tego nie używa i wręcz zaznacza na etykiecie że produkt nie ma GMO bo nikt tego nie chce xD co do reszty się zgadzam
  • Odpowiedz
@Fobiczek: żaden producent rolny tego nie używa, bo w wyniku idiotycznej nagonki ludzie się boją i nie kupują. Ja osobiście jak mam do wyboru dwa produkty, z których jeden chwali się, że nie ma GMO, a drugi nie, to biorę ten drugi, żeby nie kupować od chujków nakręcających tę spiralę strachu przed postępem.
  • Odpowiedz
@Fobiczek:
To ty lepiej nic nie jedz jak tak bardzo boisz się GMO. Nie masz nawet pojęcia jak przez tysiąclecia zmieniały się owoce i warzywa. Zboża zresztą też. GMO ludzkość uskutecznia od zawsze, tyle że odniedawna robi to w laboratorium.
  • Odpowiedz
@rrdzony: Ta grafika nie do końca trafna, bo z G5 to jego przeciwnikom chyba chodzi o to, że powoduje bezpłodność, z tego co się orientuję. Coś kiedyś było w Pycie pl jak prostestujący przeciwko wprowadzeniu G5 się wypowiadali na temat jakichś badań na szczurach, które przestawały się rozmnażać w którymś pokoleniu.

Druga sprawa to to, że nauka nie udowodniła nieszkodliwości G5, bo to zbyt nowa technologia by móc zbadać jej
  • Odpowiedz